Додому НОВИНИ День родини у таборі

День родини у таборі

847
ПОДІЛИТИСЬ

Оздоровлення в таборі – це веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями. Це можливість дітям отримати те, про що вони мріяли – безпечний активний відпочинок, незабутні враження, творчу атмосферу.

У Семенівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся у пришкільному таборі “Сонях” фестиваль “Тепло єдиної родини”. На шкільному подвір’ї дзвінкоголоса музика, пісні про родину, Україну. Розпочинає дійство соціальний працівник Семенівської громади Чумак О.В. словами: “Родина, рід – які слова святі!”. Далі звучать слова про маму, які декламують Попко Н., Білокриницька М., Хробуст Т., Мороз А., Гошина Д., Білокриницька Т.

У програмі фестивалю конкурс “Квіти допомоги мамі”, у якому свою винахідливість, кмітливість виявили Галяс А., Ніколаєнко А., Нурідінов К. та чітко визначили свої обов’язки в сім’. А у “Ворчалках” брали участь Бабійчук І., Білокриницька М., Тарасова Ю. та інші. Вони побували в ролі своїх мам і відчули, як нелегко їм іноді буває з дітьми. Цікавим і дотепним виявився конкурс “Реклама”, завданням якого було розробити рекламу “засобів виховання” – гречка, сіль, ремінь, віник. Свою креативність показали Цакоєва Є., Куценко В., Зозуля О.

Потім на учнів чекали ігрові станції “Театральна” з переглядом казки “Незвичайний колобок”, “Загадкова”, на якій свої знання та ерудицію виявили Топольський М., Нурідінова С., Зозуля А. На станції “Умілі руки” найкращими були Тарасова В., Кондратюк В., Хробуст В. Отримали задоволення діти від гри “Дарц”. Найвлучнішими стали Попко Л., Дєньга В., Дубовський Р. Як підсумок родинного фестивалю було представлено флешмоб на слова пісні “Родина”.

Впродовж всього свята діти відчували комфорт і радість від родинного оточення та спілкування, вчилися усвідомлювати свої обов’язки у сім’ї, розуміти необхідність міцних родинних зв’язків та відчувати гордість за велику українську родину.

Гостем цього дня була Мисик О.І. – фахівець соціальної сфери Семенівської громади. Велику допомогу у проведенні цього дня надала церква “Сілоам” (м. Бердичів) з програмою “Веселий майданчик”.

День родини добігав кінця. Цікаві ігри, забави, розваги з водою, квітами, мильними бульбашками, парашутом – все це надало фестивалю веселкового настрою ніжних барв літа.

Сидорчук Л.В., вихователь табору.