Додому НОВИНИ Влада і громада День святого Миколая – свято для всіх дітей

День святого Миколая – свято для всіх дітей

687
ПОДІЛИТИСЬ

18 грудня 2015 року під керівництвом начальника Бердичівського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції майора внутрішньої служби Вдовиченка Олександра Вікторовича, за участі старшого інспектора МРВ КВІ капітана внутрішньої служби Примаченка Артема Андрійовича, інспектора МРВ КВІ капітана внутрішньої служби Фарботи Романа Ростиславовича, спеціалістів з соціальної роботи МРВ КВІ Новіцької Оксани Володимирівни та Яремчука Вячеслава Артуровича, керівника Бердичівського міського Центру соціальних служб сімї, дітей та молоді Ковалик Тамари Василівни, провідного спеціаліста Бердичівського районного Центру соціальних служб сімї, дітей та молоді Яковенко Людмили Вікторівни та представників Української православної церкви Київського патріархату протоієрея Євгенія Шимченка та ієрея Леоніда Мельничука у Бердичівському відділі МРВ КВІ був проведений соціально-виховний захід до Дня святого Миколая.

Неповнолітнім засудженим була доведена до відома інформація про згубність алкоголізму, непоправні наслідки вживання психотропних речовин, про відповідальність, що наступає у разі протиправної дії, а також про правила відбування покарання.

IMG_5429_1У своєму виступі провідний спеціаліст БМЦСССДМ звернула увагу на допомогу, яку може отримати кожен неповнолітній. Так, працює благодійна їдальня, також усім потребуючим надають допомогу і релігійні общини.

Провідний спеціаліст БРЦСССДМ нагадала присутнім про цінність життя та дружби зокрема. Наголосила на тому, що перед кожним вчинком потрібно задуматись про наслідки, як для самого себе, так і для оточуючих.

Під час звернення до неповнолітніх настоятелі храму Преображення Господнього м. Бердичева розповіли присутнім, хто був такий святий Миколай і за що його було кананізовано, а також про те, що потрібно боятись не падіння, а того, що забракне сил піднятись та стати на шлях істини.

У виступах спеціалістів та запрошених фахівців неодноразово наголошувалось на значимості саморозвитку і самоусвідомленні себе особистістю. В процесі спілкування обговорювались невичерпні теми про самовиховання, акцентувалась увага на необхідності здобутті освіти та обмеженні спілкування з людьми асоціальної поведінки.

Із неповнолітніми, задля розуміння їх соціальної позиції, було проведено анонімне анкетування про роль кримінногенних факторів у повсякденному житті.

Сподіваємось, що наша спільна робота із Центрами та релігійними організаціями допоможе засудженим не тільки пришвидшити процес реінтеграції, але й стане потужним мотиватором змін у поведінці неповнолітніх. Адже змінити життя можливо, але спочатку потрібно цього захотіти. Тож, хай святий Миколай цьогоріч подарує кожному віру в свої сили, частку теплоти і доброчинності, аби серця дітей і дорослих наповнились добротою, а дії стали виключно правомірними.

О.В. Новіцька,
фахівець з соціальної роботи
Бердичівського МРВ КВІ УДПтСУ
в Житомирській області