Додому НОВИНИ Культура День села в Осиковому

День села в Осиковому

855
ПОДІЛИТИСЬ

28 серпня жителі с. Осиково святкували своє свято – День села. Хочу поділитися незабутніми враженнями від цього свята.

А розпочалося воно о 17 год. Як завжди, в першу чергу згадали про тих, хто захищав нашу Батьківщину від німецьких окупантів у Велику Вітчизняну війну.

Звучить Гімн України – в серці гордість за свою Україну, не дивлячись на важкі економічні обставини нашого життя. Представник від народного депутата України О.В. Ревеги вручає цінні подарунки воїнам АТО.

Розпочинається концерт художньої самодіяльності. Тут потрібно віддати належне працівникам культури. Чотири години тамада невтомно демонструвала нам різні ігри, вікторини, лотереї, різні змагання. особливо дуже гарна була програма розваг для дітей, яких було дуже багато на святі. Все проходило дуже весело, відчувалася дружелюбна аура.

В цей день на весільний рушник стали наш односельчанин, депутат обласної ради Віталій Вінцвич зі своєю нареченою. Вони завітали до нас на свято, всім дуже сподобалось вбрання наречених – у вишиванках. Сільський голова Сергій Юзефович Маркусевич під гучні щирі оплески вручив цінний подарунок і квіти. Звучить урочисто танець для молодих. І знову ж таки під бурхливі оплески молодята з вдячністю покидають нас.

І знову – розважальна програма в дії. Пахнуть зварена юшка, шашлики. Тут же діти ласують солодкою ватою, яку виготовляє наш односельчанин Юрій Стасюк. Всюди веселий сміх, гамір – люди спілкуються за столиками, дітям роздають безкоштовно морозиво. все це дійство тривало до глибокої ночі – просто ніхто не хотів йти додому тому, що музика грала без упину. Все кругом у вогнях, здається, що й зорі в цей час мерехтіли по особливому. Люди підходять до сільського голови, дякують йому за такий гарний відпочинок, якого вони потребують в наш складний час. Велика подяка також спонсорам, які допомогли організувати нам незабутнє свято.

Я, сьогодні від імені своїх друзів, багатьох учасників цього свята, хочу висловити велику подяку нашому трудоголіку – сільському голові Сергію Юзефовичу, його активу, що так гарно організували проведення нашого свята.

Користуючись нагодою хочу окремо подякувати Сергію Юзефовичу за реконструкцію центру села Осиково. Зроблена прекрасна довга алея з квітів, всюди тротуари, пофарбований новий паркан, мабуть, не в кожному місті таке зустрінеш, таку чистоту. Особливо дуже гарно ввечері, коли все освітлюється, все село у вогнях. Все це заслуга нашого сільського голови та депутата районної ради – Віктора Миколайовича Лащука, який за короткий проміжок часу надав для нашого села велику допомогу. Дякуємо Сергію Юзефовичу, за Ваші невтомні руки, за те, що ніколи не обділяєте людей своєю увагою.

Також нових звершень Вам, Сергію Юзефовичу, нехай Господь завжди оберігає Вас і Вашу прекрасну сім’ю.

Л. Топольницька