Додому НОВИНИ Влада і громада День села в Хажині

День села в Хажині

582
ПОДІЛИТИСЬ

Село, село – краса моя і сила,
Мій незів’ялий вічний первоцвіт,
Душі моєї сонячне розкрилля
Мойого серця неосяжний світ.

Перед Будинком культури і в ньому виставка творчих робіт талановитих майстринь громади, стенди та фотографії з життя ОТГ.

Мешканців Хажина і гостей зустрічали бадьорі різноманітні мелодії духового оркестру під керівництвом Віктора Чорноуса.

З привітальним словом до присутніх звернулась Семенівський сільський голова Наталія Семенюк зі словами подяки і підтримки в цей непростий період створення і роботи громади.

Теплі слова вітань також від голови районної ради Софії Томашевської.

А народний депутат України Олександр Ревега, поздоровивши хажинців, вручив подарунки багатодітним родинам: Сокоренкам, Тарикіним, Макухіним, Кушнірам, Сорокам, Петрукам, Дмитру і Катерині Залізнякам, Ільницькій-Ковбасюк, Іськовій-Івашкевич та родині Аніщенків, де виховують вісьмох діточок.

Відзначив він і старожилів села: 94-річну Феліксу Андріївну Тонкевич, 93-річну Надію Іванівну Павліківську, 91-річну Анелію Станіславівну Кадлубовську та 90-річну Леоніду Теофанівну Золотухін.

Отримали подарунки також сім’ї: Катерини та Максима Блащуків, в яких народилась донечка Маргаритка; Юлії і Юрія Матат, в яких народився синочок Нікітка.

Квіти та подарунки і для тих, хто відзначив на День села свій ювілей: Віктор Петрович Дембіцький – 75-річчя, Юрій Боліславович Івасюк – 50!

Не забули і про Артема Ярославовича Макухіна, якому виповнилось 6 років!
Теплі слова та подарунки родинам багатьох воїнів-односельчан, які захищають незалежність нашої держави.

А прекрасній концертній програмі, яка пройшла з величезним успіхом, ми завдячуємо аматорам художньої самодіяльності громади, клубним та бібліотечним працівникам, вихованцям Хажинського ДНЗ “Калинонька” та учням школи.

Прес-служба Семенівської громади.