Додому НОВИНИ Культура День у родинному колі

День у родинному колі

56
ПОДІЛИТИСЬ

23 жовтня у родині Семенівської громади відбулось свято села Сингаївка

Села наші красиві і квітучі. Але все ж справжньою їх окрасою є люди. Ми бачимо їх щодня, вони живуть поруч, вони скромні та працьовиті. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, їх життя – то джерело людської мудрості і добра.

Все міняється у цьому світі: уряди приходять і йдуть, політичні зірки сходять і гаснуть на нашому небосхилі, укрупнюються та зростають міста. А сільська праця, як і раніше, необхідна всім та кожному. Вона важка і невдячна, для того, щоб хліб став короваєм, скільки потрібно сил у нього вкласти!

Цей день видався сонячним та по осінньому теплим. Ця теплота та гарний настрій, щирі посмішки передались усім, хто відвідав День села.

Сценарій свята став насиченим та яскравим на емоції. Гарний настрій присутнім дарували біля трьох десятків учасників художньої самодіяльності сіл цієї чудової громади.

Зі словами привітання та найкращими побажаннями до жителів села та гостей звернулася помічниця народного депутата України Богдана Кицака Олександра Ремінна. Вона подякувала громаді за невтомну працю, активну громадську позицію та небайдужість. «Все в Україні буде добре, бо вона багата щирими, працьовитими та відважними людьми. Бажаю всім міцного здоров’я, щедрої долі та добра. Нехай радість та достаток будуть в кожній родині», – сказала Олександра. Людям похилого віку, учасникам війни в тилу та дітям війни вона вручили продуктові набори від Благодійний Фонд Богдана Кицака.

Щиро вітали всіх зі святом, бажали доброї, щедрої, благословенної днини старости старостинський округів. Був присутнім на святі поважний гість із Польщі – Мірослав Ольчак, експерт проєкту «Соціальні послуги в громадах» Представництва фонду міжнародної солідарності в Україні (Solidarity Fund PL, Solidarity Fund PL in Ukraine). Він щиро привітав усіх присутніх зі святом та побажав усіляких гараздів.

Чуттєві пісні, ліричні, веселі і серйозні, запальні танцювальні постановки створили чудову святкову атмосферу. А по закінченні концерту ніхто не хотів розходитися, адже ще довго гомоніли селяни між собою, ділилися враженнями, дякували за задоволення, яке отримали від свята.

А щоб свято пройшло цікаво і викликало у присутніх лише приємні емоції, спонсорську допомогу надав депутат сільської ради Володимир Залевський. Його постійна підтримка – свідчення небайдужого ставлення до життя громади.

Семенівська громада щиро дякує усім, хто взяв активну участь у підготовці та проведенні свята. Лише завдяки спільним зусиллям ми в змозі зберегти наш рідний край!

Пресслужба Семенівської громади