Додому НОВИНИ Влада і громада День цивільного захисту у Мирославській школі

День цивільного захисту у Мирославській школі

518
ПОДІЛИТИСЬ

У рамках Тижня знань дітьми правил безпеки життєдіяльності, 19 квітня для учнів Мирославської загальноосвітньої школи працівники ДСНС спільно із відділом освіти та науки Бердичівської РДА, військовослужбовцями 26-ї артилерійської бригади ЗСУ, навчально-методичним центром цивільного захисту та журналістами провели День цивільного захисту.

Розпочиналися заходи з відкритого уроку на тему “Вибухонебезпечні предмети – це небезпечно”. Фахівці Служби порятунку за допомогою плакатів та листівок наглядно продемонстрували школярам, як можуть виглядати різні вибухонебезпечні предмети, особливу увагу рятувальники та керівник навчально методичного центру приділили навчанню дітей правилам безпеки при виявленні таких знахідок. Крім того, щоб діти не забули щось важливе, кожен із учнів отримав тематичні пам’ятки та листівки.

Далі на лінійці фахівці Управління ДСНС в області довели до присутніх правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці та наголосили на значенні заходів в формуванні стереотипів безпечної поведінки та поведінки в разі виникнення НС. На високому рівні були організовані та проведені практичні заняття “Підбір та одягання протигаза”.

Найочікуванішим заходом були практично-тренувальні заняття з евакуації учнів за сигналом “Увага всім!”. Всього за хвилину учні, вчителі та обслуговуючий персонал залишили приміщення пустими. Спостерігачі залишилися задоволеними евакуацією. Вибухом емоцій стало для школярів поява пожежного автомобіля та знайомство з рятувальниками, які продемонстрували техніку та її можливості. Учні приміряли справжній бойовий одяг.

Дні цивільного захисту проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Пилипчук В.О., головний фахівець
Бердичівського Міськрайонного відділу Управління
ДСНС України у Житомирській області