Додому НОВИНИ Влада і громада Депутати Бердичівської районної ради звернулись до Верховної Ради України та Кабінету міністрів...

Депутати Бердичівської районної ради звернулись до Верховної Ради України та Кабінету міністрів України

431
ПОДІЛИТИСЬ

Лист-звернення

Ми, депутати Бердичівської районної ради підтримуємо масштабні акції протесту, що пройшли у різних регіонах України проти внесення низки змін до податкового законодавства, які скасовують пільговий режим оподаткування для аграріїв, зокрема, передбачають ліквідацію спеціального режиму ПДВ для агробізнесу.

Закликаємо не допустити скасування пільг, що допомагали сільгоспвиробникам працювати. Адже оприлюднений 30.11.2015 року Міністерством фінансів України проект Закону “Про створення конкурентних умов в оподаткуванні та стимулювання економічної діяльності в Україні” фактично скасовує всі пільги для сільгоспвиробників. Він передбачає: скасування спецрежиму ПДВ для всіх суб’єктів господарювання в АПК; можливість застосування спрощеної системи оподаткування (група “C”) лише для підприємств, у яких річний обсяг доходу за попередній рік не перевищує 2 млн. грн.; скасування пільг з неоподаткування будівель і споруд с/г виробників.

Скасування спецрежиму ПДВ для сільськогосподарських товаровиробників з 1 січня 2016 року є згубним з точки зору продовольчої безпеки України. Так, за оцінками експертів, втрати аграріїв складуть близько 30 млрд. грн., падіння експортної виручки становитиме $1 млрд., а кількість безробітних зросте на 100 тисяч осіб.

Вважаємо, що згаданий законопроект не може бути ухвалений у запропонованій редакції, адже це означатиме крах агропромислового комплексу України та може спричинити масові акції протесту з боку фермерів і селян.

Бердичівський район є аграрним, депутати Бердичівської районної ради – це жителі сіл району, які схвалюють попереджувальні акції протесту проти внесення змін до податкового законодавства запропонованих урядом.

Аграрії готові діяти рішуче і від своїх вимог не відступлять. Якщо влада не почує їх, ми готові приєднатися до страйків, які проходять по всій Україні.

15.11.2015 року, депутати Бердичівської районної ради.