Додому НОВИНИ Влада і громада Депутати Бердичівської районної ради виділили кошти на зміцнення обороноздатності батальйону територіальної оборони

Депутати Бердичівської районної ради виділили кошти на зміцнення обороноздатності батальйону територіальної оборони

91
ПОДІЛИТИСЬ

У четвер, 24 лютого, відбулася позачергова сесія Бердичівської районної ради, ініційована головою Бердичівської районної державної адміністрації Людмилою Димидюк. Основним питанням порядку денного стало затвердження Програми надання матеріально-технічної допомоги окремому батальйону територіальної оборони і військовим частинам Сил територіальної оборони Збройних сил України на 2022-2023 роки. Це дало змогу надати фінансову допомогу нашим військовим у розмірі 200 000 гривень.

Наразі на території Житомирської області сформовано 5 батальйонів територіальної оборони, які входять до складу 115-ї бригади тероборони. Додаткове фінансування дозволить у найкоротші терміни закрити питання створення необхідної інфраструктури для повноцінної роботи військової частини, щоб наші військові могли приступити до виконання своїх прямих обов’язків.

«Розвиток територіальної оборони зараз знаходиться в центрі уваги України. Це не просто виклик сьогодення. Це – планова робота, яка буде тривати, поки ми не досягнемо цілей, про які йдеться у Законі України «Про національний спротив». І Житомирщина впевнено, крок за кроком, рухається цим шляхом. Війна в Україні триває вже восьмий рік і увійшла у фазу загострення. За цих умов готовність кожного рівня нашої обороноздатності є надважливим питанням. А події останніх годин засвідчили, що кожен українець має мужньо стояти на захисті нашої Незалежності. Повноцінне розгортання батальйону ТрО в Бердичівському районі – це важлива підтримка для армії та наш спокій не лише сьогодні, у активну фазу бойових дій, а й на роки вперед», – зазначила голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк.

Також вона подякувала депутатам Бердичівської районної ради за чітку та злагоджену позицію та майже одноголосну підтримку даного питання. Закликавши представників місцевих органів влади та влади та бізнесу не стояти осторонь теж зробити свій внесок у розвиток територіальної оборони на Бердичівщині та долучитися до захисту України від окупантів.

«Наші військові чітко та професійно несуть службу та стоять на захисті України. Найменше, чим ми можемо їм допомогти – це зберігати спокій, не розповсюджувати неперевірену інформацію та так само професійно та злагоджено робити свою справу. Наші захисники мають відчувати спокій, рівновагу та нашу підтримку за своєю спиною. Тож давайте не будемо панікувати. Усі разом продовжуємо працювати та зміцнювати нашу обороноздатність», – особливо наголосила вона наприкінці виступу.