Додому НОВИНИ Влада і громада Депутати зібрались на позачергову сесію

Депутати зібрались на позачергову сесію

309
ПОДІЛИТИСЬ

У вівторок відбулась 41-а позачергова сесія Бердичівської міської ради, на якій депутати вирішили декілька важливих для життєдіяльності міста питань.

Зокрема, погодили питання з невідкладним фінансуванням видатків, а також виділення матеріальної допомоги дванадцятьом бердичівлянам, котрі мають серйозні проблеми зі здоров’ям. Загальна сума видатків склала 111,0 тисяч гривень, виділяли від 1-2 тисяч гривень до 10,0 тисяч і 25,0 тисяч у залежності від рішення відповідної комісії.

Як повідомлялось раніше, розпорядженням Кабміну до Бердичева надійшли кошти на завершення робіт із ліквідації наслідків вересневого градопаду минулого року. Загальна сума витрат складатиме біля 20 млн. грн. Депутати одностайно проголосували за внесення відповідних змін до цільових програм та бюджету міста.

Ці питання майже не викликали суттєвих зауважень у депутатів, що не скажеш про наступне – участь Бердичева в конкурсі, який оголосила Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО). Наше місто вже має позитивний досвід співпраці з цією структурою – декілька років тому на запозичені кошти в Бердичеві реконструювали вуличне освітлення. Нині депутатів просили погодили участь міста у конкурсі проектів реконструкції мереж водопостачання, на що планується залучити кредит в 1,0 млн. €. Чи потрібно залучати кошти, хоч і під низькі процентні ставки, та як ці кошти витрачатимуться у разі перемоги в конкурсі та подальшому отриманні кредиту – з цих питань думки окремих депутатів кардинально розійшлись. Та все ж після доволі тривалого обговорення депутати підтримали ідею участі у конкурсі, роблячи наступний крок у вирішенні непростого питання з оновлення водогонів та остаточного вирішення проблеми із водопостачанням.

Анатолій Горобчук.