Додому НОВИНИ Влада і громада Депутати міської ради від “Об’єднання “САМОПОМІЧ” вперше провели особистий прийом громадян

Депутати міської ради від “Об’єднання “САМОПОМІЧ” вперше провели особистий прийом громадян

948
ПОДІЛИТИСЬ

Депутати Бердичівської міської ради від “Об’єднання “САМОПОМІЧ” 4 грудня 2015 року вперше провели особистий прийом громадян. З 12 до 14 години мешканці мали змогу звернутись до Володимира Сенчі, з 15 до 17 – до Юлії Лефтер, які проводили прийом на 4-у поверсі ТЦ “Оноре де Бальзак”. Депутат Юрій Яремчук вів свій прийом у приміщенні ГО “Стимул” за адресою вул. Європейська, 106 з 16 до 18 години.

Згідно Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” під час прийому депутати розглядають заяви, звернення, скарги та пропозиції мешканців, натомість депутати вживають заходи щодо забезпечення їх оперативного вирішення.

12319213_1015372938

Питання до депутатів були різними – прохання допомогти влаштуватись на роботу, повернути зароблені кошти у непорядного керівника-підприємця, запланувати, щоб в бюджеті міста на наступний рік були закладені кошти на ремонт певних вулиць у місті, зробити, а точніше, відновити освітлення в певних районах Бердичева (бо стовпи стоять, а жоден з них не світить), допомога у вирішенні юридичних питань та багато інших.

Зустрічі з містянами в черговий раз підтвердили переконання депутатів в тому, що у місті існує безліч проблем, які потребують втручання і вирішення, що дуже багатьом потрібна допомога та увага. Депутати від “Об’єднання “САМОПОМІЧ” будуть і надалі щомісячно проводити прийоми громадян, про дати і час проведення яких буде зазначено на офіційному сайті Бердичівської міської ради та в ЗМІ, щоб будь який громадянин Бердичева мав змогу скористатись своїм правом потрапити на прийом до депутата та висловити свою думку та бачення на все, що відбувається у нашому місті. Звернення громадян і є тією рушійною силою та мотиватором для ефективної роботи депутатів міської ради. Ми всі маємо працювати разом задля здійснення своєї мрії – збудувати місто, в якому хочеться жити.

Прес-служба “Об’єднання “САМОПОМІЧ”.