Додому НОВИНИ Влада і громада Депутат Бердичівської міської ради відвідали профільну дискусію-семінар у місті Києві

Депутат Бердичівської міської ради відвідали профільну дискусію-семінар у місті Києві

893
ПОДІЛИТИСЬ

Депутат Бердичівської міської ради від ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, заступник голови постійної комісії депутатської діяльності, законності, антикорупційної політики та правопорядку Тетяна Домбровська та член дорадчої ради ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, член ГО “Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам “Антикорупційна ініціатива” Олена Курбанова днями відвідали профільну дискусію-семінар у місті Києві.

На зустрічі буди присутні Народний депутат України, Голова Парламентського комітету з питань запобігань та протидії корупції Єгор Соболєв, голова фракції “Об’єднання “САМОПОМІЧ” у Київській міській раді Сергій Гусовський, експерт антикорупційного відділу Центру політичних студій та аналітики Гліб Каневський, директор Голосіївського парку Борис Дробот, архітектори, забудовники, представники СБУ України та багато інших, хто шукає шляхи та методи подолання корупції в країні.

IMG_20160209_143106_1Дискусія розпочалась з обговорення будівництва на території Голосіївського парку в Києві, було вислухано різні точки зору з цього приводу, приведено докази та обґрунтовані висновки юристами, працівниками СБУ, архітекторами, вислухано забудовника та директора Голосіївського парку. Але наприкінці всі опоненти прийшли до консенсусу з внесенням поправок та корективів у план будівництва.

Надалі було обговорення різноманітних питань учасників семінару з Єгором Соболевим у вигляді “питання” – “відповідь”.

IMG_20160209_130323_1Після цього експерт антикорупційного відділу Центру політичних студій та аналітики Гліб Каневський розповів про основні засади проведення антикорупційної експертизи та критерії визначення корупціогенних факторів в законопроектах. Також було обговорено лобізм та популізм окремих суб’єктів законодавчої ініціативи, які не містять очевидних корупціогенних факторів, колізії та вади законодавчої техніки, прогалини в регулюванні, порушення балансу інтересів та надмірні обтяження для отримувачів публічних послуг. Особливу увагу приділили відсутності, недостатності або нечіткості адміністративних чи судових процедур, недостатності конкурсних (аукціонних) процедур та неправдивим цілям прийняття законопроекту.

Дискусія-семінар надала багато корисної інформації для подальшого її використання для боротьби з корупцією в Україні. Публічність, відкритість та прозорість – основна зброя у цій нелегкій боротьбі.