Додому НОВИНИ Влада і громада Депутат Бердичівської районної ради Габріел Мкртчян: “Тандем Софії Томашевської та Максима Самчика...

Депутат Бердичівської районної ради Габріел Мкртчян: “Тандем Софії Томашевської та Максима Самчика нагадує союз американських грабіжників Бонні Паркер і Клайда Берроу”

384
ПОДІЛИТИСЬ

Чи можна поєднати непоєднуване? Чи спроможні домовитись непримиримі противники, які доводять одне одному правоту у судовому порядку? Виявляється, що так. Принаймні, у Бердичівській районній раді відбувся такий поворот подій. Народні обранці Софія Томашевська та Максим Самчик – одна команда.

Максима Самчика шляхом таємного голосування депутатська більшість обрала  головою райради. Софія Томашевська, поступившись місцем нещодавньому опоненту, стала його заступником. Передували цим рішенням звільнення Віталія Вишнівського, що обіймав посаду заступника голови райради. Його діяльність начебто перестала задовільняти депутатів, про що група обранців у складі шістнадцяти осіб повідомила у зверненні, яке зачитала Софія Томашевська. Втім, цілком зрозуміло, що Віталій Вишнівський просто заважав провернути потрібну комбінацію.

Якби хтось напередодні  запитав мене, чи таке можливо, я б голосно засміявся, бо ж як можуть вороги діяти спільно. Скажете, що свій  тандем Максим Самчик та Софія Томашевська  створили  заради благополуччя людей? То ж хто заважає дбати про громаду і при цьому не вести політичних інтриг? Втім, істина у кожного своя. Моя ж така: на сесії районної ради, що пройшла 29 серпня, відбулося ні що інше, як зрада! Зрада принципів, честі та гідності.

Дана сесія стала однією з рекордних за відвідуванням депутатів. Згадую останні засідання, коли ледь вдавалося зібрати кворум і проголосувати за важливі для району рішення. А тут – 29 депутатів (!). Збігом обставин назвати це важко. Припускаю, що їх попросили, мотивували та дали чіткі інструкції, як діяти. Назвати колег-депутатів людьми зі стійкими принципами та переконаннями мені важко. Більшість діє так, як скажуть сильніші та впливовіші світу цього. Про наслідки прийнятих рішень, на жаль, думають одиниці.

Заради чого провернулася така схема? Бердичівського району, як такого, вже немає. Залишилося кілька населених пунктів, які не увійшли у жодну з громад, а охочих покерувати районом вистачає. Впевнений, усе це неспроста. І за тандемом Софії Томашевської та Максима Самчика, що нагадує союз американських грабіжників Бонні Паркер і Клайда Берроу, стоять серйозні люди, які хочуть отримати певні дивіденди. Припускаю, що незабаром комусь дістанеться той чи інший об’єкт комунальної власності. А ще земля. Район очікує серія цікавих подій та неочікуваних поворотів.

Незрозумілий такий перебіг подій і з точки зору політичних реалій. Максим Самчик, представник ВО “Батьківщина”, діє воєдино з Софією Томашевською,  членкинею політичної партії “Солідарність”. Що це: зрада політичних принципів чи нові віяння? Будемо уважно стежити за подіями в Парламенті. Можливо, і там відбудуться якісь метаморфози…

Як депутат районної ради, підприємець, що близько двадцяти років працює на Бердичівській землі, переконаний, що нічого хорошого від такого об’єднання для району не буде. Ще ніколи лицемірство та підлість не приносили добрі плоди, і в їх корені лежить не що інше, як брехня, котра рано чи пізно обернеться проти людей.

Габріел Мкртчян,
депутат Бердичівської районної ради.