Депутат обласної ради звертається до мешканців міста та району

Депутат обласної ради звертається до мешканців міста та району

382
ПОДІЛИТИСЬ

Депутат обласної ради Сергій Орлюк, лікар ветеринарної клініки “Айболит” розмістив в мережі Фейсбук звернення до жителів міста та району щодо випадків сказу, зафіксованих останній часом.

“Звертаюся до усіх жителів мста Бердичева та Бердичівського району з проханням бути обережними при контакті з незнайомими тваринами!”, – повідомляє Сергій Орлюк.

Як повідомив депутат, за останні кілька днів у нашій місцевості зафіксовано декілька випадків сказу. Так, у Хажині скажена собака покусала двох місцевих жителів. Ще одну хвору собаку привезли до клініки з території полігону в селищі Гришківці. В обох випадках у тварин виявлено збудник сказу.

Ще один (правда, поки не підтверджений) випадок трапився нещодавно у місті Бердичеві. Неадекватний кіт силоміць намагався потрапити в приміщення магазину по провулку Тихому. Тварина вела себе агресивно, дряпала двері, намагалася вкусити. Зараз вона знаходиться під наглядом “на карантині” у ветеринарній клініці “Айболит”.

Ветлікар закликає бути обережними, а головне – попередити своїх дітей про те, що їм поки що не слід контактувати з незнайомими тваринами. Щодо домашніх котів та собак, необхідно уважно спостерігати за зміною у їх поведінці та у випадку найменших підозр звертатись до лікаря.

“Також раджу подбати про вакцинацію від сказу своїх домашніх улюбленців. Будьте здорові та обережні!” – наголошує Сергій Орлюк.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ