Додому НОВИНИ Влада і громада Депутат обласної ради звертається до мешканців міста та району

Депутат обласної ради звертається до мешканців міста та району

520
ПОДІЛИТИСЬ

Депутат обласної ради Сергій Орлюк, лікар ветеринарної клініки “Айболит” розмістив в мережі Фейсбук звернення до жителів міста та району щодо випадків сказу, зафіксованих останній часом.

“Звертаюся до усіх жителів мста Бердичева та Бердичівського району з проханням бути обережними при контакті з незнайомими тваринами!”, – повідомляє Сергій Орлюк.

Як повідомив депутат, за останні кілька днів у нашій місцевості зафіксовано декілька випадків сказу. Так, у Хажині скажена собака покусала двох місцевих жителів. Ще одну хвору собаку привезли до клініки з території полігону в селищі Гришківці. В обох випадках у тварин виявлено збудник сказу.

Ще один (правда, поки не підтверджений) випадок трапився нещодавно у місті Бердичеві. Неадекватний кіт силоміць намагався потрапити в приміщення магазину по провулку Тихому. Тварина вела себе агресивно, дряпала двері, намагалася вкусити. Зараз вона знаходиться під наглядом “на карантині” у ветеринарній клініці “Айболит”.

Ветлікар закликає бути обережними, а головне – попередити своїх дітей про те, що їм поки що не слід контактувати з незнайомими тваринами. Щодо домашніх котів та собак, необхідно уважно спостерігати за зміною у їх поведінці та у випадку найменших підозр звертатись до лікаря.

“Також раджу подбати про вакцинацію від сказу своїх домашніх улюбленців. Будьте здорові та обережні!” – наголошує Сергій Орлюк.