Додому НОВИНИ Влада і громада Держспоживслужба інформує про ситуацію з захворюваністю

Держспоживслужба інформує про ситуацію з захворюваністю

266
ПОДІЛИТИСЬ

Останніми днями ситуація з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 серед мешканців Житомирщини значно погіршилась, наша область з 03.03.2021 року перебуває у «червоній зоні» та на жаль займає верхні рядки щодо кількості підтверджених інфікувань та кількості померлих внаслідок хвороби. Напередодні лише за одну добу внаслідок COVID-19 померло 11 мешканців області. Станом на ранок 05.03.2021 року в місті та районі підтверджено захворювання на COVID-19 у 169 мешканців.

Проте досі значна кількість громадян та й підприємців нехтує простими правилами життя в умовах коронавірусної інфекції COVID-19, а саме не дотримуються правил респіраторної гігієни, зокрема носіння захисних масок у громадських місцях, уникання скупчення людей. Підприємці почасти формально підходять до проведення дезінфекції контактних поверхонь, на яких після відвідувачів залишається найбільше збудників захворювань, використання захисних рукавичок під час фасування, пакування харчових продуктів, що можуть бути спожиті людиною в готовому вигляді.

Також для власної безпеки та турботи щодо здоров’я відвідувачів використання антисептиків є доброю альтернативою миттю рук в умовах, коли це неможливо.

І в той час, коли на відстані кількасот метрів більше двох сотень пацієнтів та медичних працівників у міській лікарні борються з COVID-19 за життя, частина підприємців Центрального ринку, а особливо прилеглої до нього території по вул. Житомирській масово ігнорують носіння захисних масок під час обслуговування покупців.

На стихійному ринку по вул. Маложитомирській переважна більшість продавців та відвідувачів мають досить примарне уявлення про правильне носіння масок, на зауваження фахівців Держпродспоживлужби та адміністрації Центрального ринку подекуди реагують агресивно.

Звертаємося насамперед до тих, хто досі переконаний у тому, ще цей келих із гірким вмістом його мине, подбайте не тільки про себе, а й про свої рідних та близьких, серед яких, мабуть, є і люди з хронічними захворюваннями, особи похилого віку, або просто небайдужі вам люди.

Бережіть себе.