Додому НОВИНИ ДЖУРА-2017

ДЖУРА-2017

1834
ПОДІЛИТИСЬ

Головним напрямом виховної роботи Гришковецької гімназії є патріотичне виховання, метою якого є формування в учнів національно-патріотичних переконань, високих моральних якостей, виховання нового покоління України у дусі відданості Вітчизні та її народу.

У травні цього року загін джур Гришковецької гімназії “Козацький дозор” із честю виборов І місце на районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). Ця перемога стала вирішальною у підготовці команди до обласного етапу гри.

З 29 по 31 травня 2017 року відбувся обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”).

Змагання розпочиналися конкурсом “Впоряд”, який проходив на майдані ім. Корольова в м. Житомир.

Далі усі команди організованою колоною рушили до лісового масиву с. Зарічани, де і відбувалися основні змагання. До кінця першого дня відбулися змагання “Відун” і “Ватра”. Ввечері для дітей була організована розважальна концертна програма та дискотека.

Наступного дня відбулися змагання зі “Спортивно-туристської смуги перешкод”, “Рятівник” та “Стрільба”, в якому наша команда зайняла перше місце, а Попик Анна – перше місце в індивідуальному заліку.

Протягом усіх днів змагань проходив конкурс “Таборування”, результати якого стали відомі тільки перед закриттям змагань, яке відбулося 31 травня.

Багато перешкод довелося подолати юним джурам – фізичних та моральних. Це і особливості перебування в лісовому таборі, де необхідно було забезпечити і безпечний нічліг, і здорове харчування, а головне, – збереження прапора. Незважаючи ні на що, команда Гришковецької гімназії “Козацький дозор” зайняла високе 5 місце в загальному заліку із 30 команд Житомирської області і гідно представила Бердичівський район на обласних змаганнях!