Додому НОВИНИ Дитячий благодійний ярмарок у Бердичівській спецшколі-інтернат

Дитячий благодійний ярмарок у Бердичівській спецшколі-інтернат

1005
ПОДІЛИТИСЬ

Вже декілька років поспіль свої двері гостинно відчиняє дитячий благодійний ярмарок “Гришковецька ярмарка”, яка проходить на території Комунального навчального закладу “Бердичівська спецшкола-інтернат”.

Організатори дійства, а це педагоги закладу та їх вихованці, представили на ярмарку товари на будь-який смак і гаманець. Серед них були вишиті картини та серветки, вироби з дерева, поробки з бісеру, подушечки ручної роботи, брелки, прикраси для дівчат, різноманіття розсади кімнатних і декоративних рослин та городини, власна випічка та навіть трав’яний чай.

Гостями і потенційними покупцями стали голова районної ради Софія Томашевська, заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як, керівник апарату райдержадміністрації Лариса Котнюк, представники соціальних служб району, представники Гришковецької ОТГ, обласні та районні депутати, спонсори, меценати, а також усі бажаючі долучитися до гарної справи.

Окрім різноманіття товарів, вихованці закладу підготували і концертну програму. Діти виконували пісні, а усі охочі їм підспівували, створюючи цим невимушену атмосферу та даруючи гарний настрій присутнім.

Вихованці КНЗ “Бердичівська спецшкола-інтернат”, адміністрація і педколектив закладу започаткували і продовжують підтримувати чудову традицію – проведення ярмарки. Вони розуміють усю важливість духовного подвигу та милосердя, зі співчуттям ставляться до людей, які потребують допомоги. Саме тому організували ярмарок, а зібрані кошти від продажу передадуть до онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні.

Прес-служба райдержадміністрації.