Додому НОВИНИ Влада і громада Дитячий табір “Березовий гай” відкрив двері для оздоровлення

Дитячий табір “Березовий гай” відкрив двері для оздоровлення

2652
ПОДІЛИТИСЬ

Позашкільний навчально-оздоровчий заклад “Дитячо-юнацький табір “Березовий гай”, який знаходиться у селі Скраглівка Бердичівського району відкрив свої двері та прийняв на оздоровлення дітей з Житомирської області.

Урочистості збори з нагоди відкриття першої зміни у таборі відбулися у п’ятницю, 3 червня 2016 року. Взяти участь у “лінійці” завітали голова Бердичівської райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, голова райради М.Ю. Самчик, перший заступник голови райдержадміністрації, т.в.о. начальника відділу освіти Т.В. Наумчук, заступник голови районної ради О.А. Рудик, заступник голови райдержадміністрації Л.В. Димидюк, керуюча справами райради Л.М. Савенко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді і спорту Г.М. Галущак, начальник відділу культури і туризму Л.П. Кобилінський.

SL748366_1Гості свята вітали дітей і колектив з відкриттям табірної зміни. Бажали дітям добре оздоровитися, гарно провести час у таборі, завести нові знайомства, потоваришувати і отримати приємні враження, а дирекції і колективу закладу – вдалого сезону, побільше вихованців, вдалої організації життєдіяльності і розвитку табору.

Слід зазначити, що до табору заїхало 112 дітей віком 7-16 років, днями планується зустріти ще відпочивальників. Наразі, з Бердичівського району перебуває 14 діток. Цього року для забезпечення відпочинку дітей з району очільники територіальних громад досить добре попрацювали з районною владою. Тому, умови перебування, харчування, догляд, розваги і програма відпочинку цілковито влаштовує і подобається нашим школярів. Діти із задоволенням знайомляться, спілкуються, грають у спортивні ігри, танцюють, ходять у походи тощо.

SL748384_1Вихованці “Березового гаю” підготували для гостей вітальну програму з танцювальними виступами та акробатичними трюками. У свою чергу, для дітей та колективу артисти районного центру культури і дозвілля підготували свою розважальну програму з піснями, танцями, конкурсами, жартами і різноманітними розвагами. У результаті, приємні враження отримали всі – і дорослі, і дітвора.

Прес-служба райдержадміністрації

SL748368_1