Додому НОВИНИ Дні Європи в Бердичівському міському ліцеї №15.

Дні Європи в Бердичівському міському ліцеї №15.

1258
ПОДІЛИТИСЬ

Європейський вибір України спонукав директора ліцею №15 В.Г. Івасюк, педагогічний та учнівський колективи БМЛ №15 працювати над створенням Євроклубу “Бердичі”.

Створення Євроклубу в 2005 році надало можливість ліцеїстам вчитися демократії, формувати в молодого покоління свідомість про спільну європейську належність, розвиток почуття відповідальності за спільне майбутнє, відчуття європейської громадянськості.

Метою нашого Євроклубу є ознайомлення ліцеїстів з культурою, мовою, традиціями, пам’ятками архітектури та історією народів Європи; формування нового покоління європейців та виховання молодих талановитих лідерів.

Наш Євроклуб дієвий та активний. Серед здобутків наших євроклубівців є багато цікавих справ, які назавжди залишаться у пам’яті ліцеїстів.

Це вже стало традицією для нашого Євроклубу “Бердичі” відзначати Дні Європи у ліцеї кожного року. 12 травня 1015 року пройшло відкриття засідання Євроклубу на тему “Відкрий для себе Європу”. Свято було заплановане для учнів 2-4 класів. Передувало цьому створення проекту, який дав змогу учням молодших класів та їх батькам познайомитися з країнами ЄС, набути життєво необхідних компетенцій для життя у європейському співтоваристві, розширити кругозір та підняти стимул для подальшого самовдосконалення, поширення та розповсюдження про Європу, європейські країни та Євросоюз.

DSCN5901_1На це свято прибуло багато гостей: учні 2-4 класи, їх батьки, вчителі, дирекція школи, представники радіо, телебачення та преси нашого міста. Ліцей був прикрашений символікою країн ЄС. З великим інтересом гості знайомилися з країнами Євросоюзу, їх звичаями, традиціями, історією та культурою, брали участь у вікторинах: “Європейський калейдоскоп”, “В країні казок”. На свято завітали представники країн Євросоюзу, які були представлені учнями 2-А класу (класовод Л.В Пікуль). Їх радо зустрічала із хлібом – сіллю та вишитим рушником другокласниця Олександра, яка представляла Україну. Із країни Євросоюзу до учнів прибула чарівна фея з Попелюшкою (учениця 2-А класу Валерія) з веселими конкурсами.

На святі лунало багато пісень українською мовою, а також у виконанні учнів 4-А класу (класовод О.Д. Левчеко) та 4-Б класу (класовод Т.П. Кучерук) звучала англійська пісня “You are Happy”, радували око запальні танці. Враження – незабутні. Юні серця переповнені радістю. Ми сподіваємося, що Євроклуб “Бердичі” вніс хоч маленьку, але свою частинку у збагаченні знань кожного з присутніх про Європу і країни, що входять до ЄС.

Продовженням плідної роботи Євроклубу “Бердичі”, буде проведено свято у жовтні 2015 року, присвячене 10-річному ювілею.

До нових зустрічей і ласкаво просимо на наше свято!

Семенова Т.Л., заступник директора
з навчально-виховної роботи;
Рибачук Н.В., вчитель німецької мови.