Додому НОВИНИ Влада і громада Добрі справи від “ОНУФРІЄНКО-ДІТИ”

Добрі справи від “ОНУФРІЄНКО-ДІТИ”

773
ПОДІЛИТИСЬ

Онуфрієнко Наталія, як завжди піклується про нашу малечу міста Бердичева.

Так, 12 квітня 2017 року до Свята Великодня учні ЗОШ №8 поїхали до міста Києва, де з задоволенням провели день у величі вражень від Зоопарку та музею Води. “Розвивати любов до тварин, колективну гармонію взаємовідносин, повагу один до одного, пізнання інтелектуального багатства Держави – це мета даної поїздки”, – відзначила Голова Благодійного Фонду “ОНУФРІЄНКО-ДІТИ” Наталія Онуфрієнко.
Працюючи Головою Територіальної організації Політичної Партії «Опозиційний Блок» м. Бердичева, помічником-консультантом Народного депутата України Павленка Юрія Олексійовича, членом Виконавчого комітету Бердичівської міської Ради, членом ради Геріатричного пансіонату Житомирської області, Головою Благодійного Фонду – все вплинуло на її бачення щодо дітей та молоді в нашому місті – “Дітей потрібно заохочувати до більш поглибленого підходу розвитку особистості. Любов до неньки України – головний аспект нашої нації, міцності Держави і взагалі діти повинні душевно збагачуватись приємними емоціями, вириватись із повсякдення”.

Тому разом з народним депутатом України Павленко Юрієм організували дану поїздку для учнів ЗОШ №8, тим паче, що Юрій Олексійович обожнює маленьких українців і ніколи не відмовляє у допомозі коли є змога.

Також подяка Нелі Андріївні – класному керівнику, яка, як рідна мати, піклується про дітей, Крилову Богдану Євгенійовичу – помічнику Онуфрієнко Наталії, який супроводжував дітей та наглядав за ними, Кузік Оксані Миколаївні – медсестрі ЗОШ №8, яка супроводжувала, дбала про дітей, Климу Тимофію Петровичу – депутату від “Опоблоку” та Климу Роману Тимофійовичу, які сприяли у даній справі. І велика подяка Романському Ігорю Васильовичу, депутату Житомирської обласної Ради.

Добрі люди, добрі справи і ми пишаємось тим, що ми з Бердичева!