Додому НОВИНИ Медицина Добрі справи Нехворовського.

Добрі справи Нехворовського.

654
ПОДІЛИТИСЬ

Небайдужість до проблем інших, здатність до співчуття – є втіленням найкращих моральних якостей людини.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – щаслива людина. І доброта обов’язково повернеться сторицею до того, хто її віддає.

Нещодавно колектив травматологічного відділення Бердичівської ЦМЛ отримав відчутну благодійну допомогу від депутата Житомирської обласної ради Олександра Миколайовича Нехворовського в сумі 25 тис. грн.

За виділені кошти колектив травматологічного відділення суттєво поповнив свою матеріально-технічну базу, було придбано (медичний інструментарій, каталку зі з’ємними ношами, кондиціонер, холодильник, бойлер), завдяки цьому покращились умови перебування пацієнтів і праці медичного персоналу.

Колектив травматологічного відділення Бердичівської ЦМЛ висловлює щиросердечну подяку за надану допомогу Олександру Миколайовичу Нехворовському.

Бажає йому міцного здоров’я, добробуту, великого людського щастя, успіхів у роботі, невичерпної енергії, родинного затишку і тепла, миру, здійснення всіх мрій, надій і сподівань.

Сподіваємось, що наша співпраця і добрі товариські стосунки триватимуть.

З повагою, колектив
травматологічного відділення Бердичівської ЦМЛ.