Додому НОВИНИ Влада і громада Добрі справи

Добрі справи

1057
ПОДІЛИТИСЬ

samchykkДорога громадо!

Зараз йде процес об’єднання громад. Від згуртованості та активності кожного із нас залежить майбутнє нашої рідної громади. Живучи тут та провівши десятки багатолюдних зустрічей та сотні особистих, бачу чим живуть наші села.

Запорукою змін є турбота про людей. Нам уже вдалося чимало зробити, але найважливіше попереду. Ми маємо зробити нашу громаду успішнішою та комфортною. Щоб тут можна було працювати та радіти життю. Знаю, як цього досягнути і розраховую на Вашу підтримку.

Щиро Ваш, Максим Самчик.


Добрі справи.

Реалізація програми “Прозорий бюджет – нова якість життя”

Кандидат на посаду голови Семенівської об’єднаної територіальної громади Максим Самчик ще на стадії виборчої кампанії реалізовує розроблену спеціальну програму по розвитку конкретних сіл та усієї громади.

Великі Низгірці. Десятки мешканців села підтримали ініціативу, і Максимом Самчиком подано документи до суду щодо повернення земель полігону у власність громади. Також у селі встановлено автобусну зупинку, про яку просили мешканці села.

Хажин. Спільно із мешканцями села йде підготовка документів у “Укравтодор” та спеціальні служби щодо встановлення наземного переходу на трасі біля школи. За основу взято успішний приклад громад на Київщині.

semenМалі Гадомці. На прохання мешканців села встановлено автобусну зупинку.

Терехове. Встановлено нові двері у школі.

Кикишівка. Досягнуто домовленості з підприємцями, які будуть здійснювати виїзду торгівлю у селі.

Також надано матеріальну допомогу десяткам громадян, а усі садочки та школи отримали подарунки для дітей.

Особлива увага у діяльності Максима Самчика приділяється питанням захисників України. З’ясувавши, що в межах громади, на території Великонизгірецької сільради є земля (30 га) передбачена для учасників АТО, він взявся “вибивати” територію для героїв. Зараз цю землю без жодних юридичних підстав обробляють місцеві фермери, а сільрада спускала питання “на гальма”.

Під час зустрічі із воїнами АТО в День збройних сил, 6 грудня, Самчик обговорив процедуру вирішення питання і запевнив, що найпізніше – навесні наступного року, десятки бійців матимуть власні земельні ділянки.


glavvrАндрій Петрович Мирончук, головний лікар Бердичівської районної лікарні:

– Максим Юрійович багато допоміг нашій лікарні, починаючи від ремонтів, купівлі обладнання, медпрепаратів. До цього часу ми не відчували такої допомоги, як за період перебування Максима Юрійовича на посаді голови районної ради. Ремонт операційного блоку, ремонт туалетів в хірургічному корпусі, в лікувальному корпусі, закупівля обладнання рентген апарату, дихального апарату, сучасного електрокардіолога, ремонт автомобіля швидкої допомоги, котрий вже два роки стояв неробочим після аварії. Кожного разу, приїжджаючи в лікарню, запитує, яка потрібна допомога і завжди старається виконати потреби, допомагає закупити ліки.


rubanРубаносов Карп Кирилович, с. Семенівка, колишній директор школи:

– Якщо людина йде на цю посаду, то напевне в нього є мета зробити для цих людей краще, ніж є. Сам він живе в селі, діти навчаються в сільській школі. Я сам працював в цій школі, не мало працював, 50 з лишнім років, з них 36 директором, і знаю, що сільська школа дає хороші знання, не гірші за школи в місті.

У Максима хороші риси. Як людини: ввічливий, тактовний, не поспішає. Він спеціаліст – закінчив Житомирський агроуніверситет, має ступінь магістра. У нього є досвід управлінської роботи, він молодець. Я думаю, що ця людина буде хорошим керівником.

Кращої кандидатури сьогодні, на цю посаду, на яку відважився Максим Юрійович, немає. Я як ветеран, буду голосувати за нього.


5 політичних партій підписали меморандум про підтримку на виборах голови Семенівської об’єднаної територіальної громади Максима Самчика