Додому НОВИНИ Влада і громада Донести власну позицію до влади

Донести власну позицію до влади

331
ПОДІЛИТИСЬ

Щоб чогось добитись, необхідно обов’язково говорити, зустрічатись, висловлювати свої думки, пропозиції і як крайній захід – проводити мирні мітинги. І лише тоді, як це вже ми бачимо на практиці, вас почують і зреагують.

Саме так сталось після багатьох акцій протесту щодо введення ринку землі, в яких взяли участь і фермери нашого району. Президент, парламент і уряд все таки вирішили поспілкуватись з цього питання з українським народом.

Нещодавно народний депутат України Богдан Кицак, виступаючи перед присутніми в залі райдержадміністрації з даного питання зокрема, зазначив:

– Щодо голосування за законопроект: як тільки він буде запропонований, ми ознайомимо його з представниками громад та проведемо громадські слухання і там ви висловите свою думку. Якщо більшість у залі не буде згодна з тими пропозиціями, які будуть закладені в законопроект, тоді я особисто не буду підтримувати даний законопроект, незважаючи на позицію фракції.

І це вселяє надію, що думки аграріїв будуть почуті.

Але розслаблятись не потрібно. Необхідно гуртом, значно дружніше, як це було донині, і далі наполегливо відстоювати власну позицію.

Сергій Вахнюк,
керівник ФГ «Сєргій-С», с. Бистрик.