Додому НОВИНИ Влада і громада Допомога земляків

Допомога земляків

358
ПОДІЛИТИСЬ

Складна ситуація в Авдіївці, яка склалась внаслідок неперервних мінометно-артилерійських обстрілів, сколихнула всю країну і викликала масовий збір коштів, речей, обладнання, продуктів харчування тощо для населеного пункту, який постраждав. Житомирська область теж долучилась до цієї доброчинної справи і вже у неділю, 5 лютого, п’ять вантажівок відправились від будівлі Житомирської обласної державної адміністрації до регіону, який потребував допомоги. До речі, саме в цій колоні знаходився вантаж зібраний жителями Бердичівського району. Майже доба безперервного руху і вантаж прибув у Краматорськ, де був переданий “з рук у руки” головою Житомирської ОДА Ігорем Гундичем керівнику Донеччини Павлу Жебрівському.

Уже під час руху колони, коли вона перебувала за Києвом, представник відділення по роботі з особовим складом 26 абр звернувся через соціальну мережу безпосередньо до Ігоря Петровича Гундича, який її супроводжував, з проханням виділити підрозділу бригади один з двадцяти двох генераторів. Наступного дня з нами зв’язалася представник Житомирської ОДА і повідомила, що наше прохання вирішено позитивно. 9 січня військові 26 бригади, що перебувають у зоні АТО, у Краматорську отримали не лише генератор потужністю 4,5 КВт, але й продуктові набори.

zemliak_01Генератор було передано одному з бойових підрозділів бригади, а продукти, свічки, сірники, миючі засоби, солодощі 11 січня були доставлені військовослужбовцям безпосередньо на першу лінію оборони.

Від імені командування  та особового складу частини, який безпосередньо знаходиться зараз на передових рубежах захисту держави, висловлюємо щиру подяку нашим землякам і особисто головам Житомирської та Донецької облдержадміністрацій Ігорю Гундичу та Павлу Жебрівському за розуміння і допомогу.

Олег Калашніков

zemliak_04