Додому НОВИНИ Влада і громада Допомога медицині Бердичева

Допомога медицині Бердичева

338
ПОДІЛИТИСЬ

Турбота про належне медичне забезпечення людей, особливо у часи проведення медичної реформи – одне з завдань будь-якого народного обранця. І саме таку турботу повсякчас виявляє Олександр Ревега. В якому б статусі не перебував народний депутат – звичайного підприємця, депутата районної, обласної чи Верховної ради, Олександр Васильович переймається саме допомогою медичній галузі як округу, так і Бердичева зокрема.

За останні декілька років народному обранцю вдалося домогтись оновлення матеріально-технічної бази багатьох лікарняних закладів округу, відремонтувати ряд лікарень, розпочати будівництво нових. І от чергова приємна місія: інфекційне відділення Бердичівської центральної міської лікарні сьогодні вже забезпечене новими сучасними меблями та матрацами, котрі доставили до ЦМЛ. Адже під час перебування в лікарняному закладі пацієнти не повинні відчувати дискомфорту, це має позитивно впливати на процес їх одужання.

Олександр Ревега зазначив: “Я залучив кошти з державного бюджету і завдяки нашій співпраці з місцевою владою вдалося повністю вмеблювати два поверхи відділення, щоб хворі могли комфортно тут лікуватись”.

Окрім умеблювання, в інфекційному відділенні з’явилась також сучасна система з інвентарем для прибирання та дезінфекції приміщень.

Прес-служба народного депутата України.