Додому НОВИНИ Допомога освітянам

Допомога освітянам

330
ПОДІЛИТИСЬ

Відома фраза про те, що школа готує тих, хто будуватиме нову Україну, спонукає до вирішення повсякденних проблем освітян. І в першу чергу це стосується оновлення матеріально-технічної бази. Це добре розуміє народний депутат України Олександр Ревега.

В минулому році завдяки його сприянню школи, дитячі садки та заклади позашкілля отримали з Фонду соціально-економічного розвитку майже 5 млн. грн.

Зокрема, 2 млн. грн. пішли на будівництво дитячого садка на Червоній Горі. А для дошкільнят ДНЗ № 4, 7, 15, 17, 26, 27 замінили частину вікон на енергозберігаючі. Придбано також ноутбуки та ігровий майданчик для ДНЗ № 11.

Майже 2 млн. грн. виділено для шкіл на придбання інтерактивних дощок та мультимедійних проекторів. Зокрема, телевізор для НВК № 4, ноутбук для ЗОШ № 18, комплекти шкільних парт, зокрема, всі парти в початкових класах замінено в ЗОШ № 12. Встановлено мателопластикові вікна в ЗОШ №№ 1, 6, НВК № 4, ЗОШ № 12 та 17.

Всього ж в 2017 році завдяки сприянню народного депутата України Олександра Ревеги Бердичів отримав більше 10 мільйонів гривень.

Прес-служба народного депутата України.