Допоможіть дитині!

Допоможіть дитині!

161
0
ПОДІЛИТИСЬ

Шановні друзі. Я знаю як складно зараз усім. Але дуже прошу вас звернути увагу на цей пост. В життя моїх кумів прийшла велика біда- їх малесенька донечка важко захворіла. Дитина народилася здоровою, але з 4-місячного віку її здоров’я різко погіршилося. Два місяці не могли встановити діагноз, лише після приїзду до клініки Охматдит у вкрай важкому стані після дитячої реанімації міста Хмельницького прозвучав страшний діагноз – Гемофагоцитарний лимфогистиоцитоз. Це рідкісне системне захворювання крові. Зараз Анюті 7 місяців, її стан стабілізований завдяки регулярній хіміотерапії, була надія на те, що вистачить хімії, але нещодавно прийшли результати аналізів з італійської клініки.

Анюті показана трансплантація кісткового мозку. Клініка готова прийняти Малечу, але операція коштує 120 000 євро!!!!!!! Операція – єдиний можливий шлях до життя!

Друзі, серед вас багато небайдужих, добрих людей. Дуже прошу вас про допомогу! Якщо у когось з вас є можливість допомогти з меценатами, чи вихід на медіаресурси – прошу вас, відгукніться.

Кожен з нас може внести свій маленький вклад в спасіння маленького життя!

Завчасно вдячна всім вам!

Приват Банк 5168 7573 0841 0960 Лазебна Валентина (мама).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ