Додому НОВИНИ Влада і громада Допоможіть Президенту Володимиру Зеленському реалізувати свою програму відродження України!

Допоможіть Президенту Володимиру Зеленському реалізувати свою програму відродження України!

375
ПОДІЛИТИСЬ

21 липня, шановні земляки, прийдіть усі на виборчі дільниці і віддайте свій голос за Богдана Кицака – єдиного кандидата-мажоритарника від президентської партії “Слуга народу” по 63-у округу.

По-перше, саме так Ви ще раз засвідчите свою послідовність: Україні, яка тоне у тьмі, потрібні зміни. Ці зміни задекларував президент. Утілити їх у життя може тільки Верховна Рада, у якій більшість депутатів буде однодумцями Володимира Зеленського.

По-друге, саме так Ви підтвердите: долю України мають творити молоді політики, які не скомпроментували себе бездіяльністю, псевдоактивністю, продажністю. Ці майбутні законотворці повинні бути некорумповані, чесні, рішучі і послідовні, мислячі і водночас по-справжньому віддані інтересам простих людей. Таким є Богдан Кицак.

У Верховній Раді Богдан Кицак буде вирішувати всі питання, які є болючими для України, питання, які є злободенними для бердичівлян і мешканців Бердичівського району. У Богдана є своє стратегічне бачення шляхів, якими Україна має пройти, щоб стати правовою, багатою, демократичною державою. Неодмінно зберегти все добре, залишене попередниками, назавжди відкинути все те, що породило в країні зубожіння, зневіру, занепад, ненависть один до одного, – це принципова позиція Богдана Кицака.

Працювати, творити, відкривати, боротися, вірити, любити. Ці гасла є неодмінними для кандидата від партії “Слуга народу”.

Ми впевнені, що Бердичівщина правильно зробить свій вибір.

Голосувати за Богдана Кицака – це голосувати за майбутнє, у якому найвищою цінністю є проста людина, яка хоче бути почутою, людина, яка хоче гідного життя, людина, яка хоче бути захищеною і впевненою в завтрашньому дні.

Віддайте свій голос Богдану Кицаку так, як Ви б віддали його своєму синові, який прагне творити власне життя і водночас допомагати Вам – старшим, мудрішим, досвідченішим.

Повірте в молодих, дайте їм шанс відродити Україну!