Дорога моя, сільська родино!

Дорога моя, сільська родино!

352
0
ПОДІЛИТИСЬ

Швидкоплинно минає останній день 2016 року. Року, який приніс кожному з нас багато різноманітних подій, поразок і перемог, здобутків і успіхів.

У кожній сільській родині у році, що минає були свої щасливі хвилини, які надовго запам’ятаються: у когось народилися діти та онуки, комусь Всевишній подарував двійню, хтось зіграв весілля, хтось зустрів своє кохання. Ми працювали та вчилися, кохали, самі долали негаразди та допомагали іншим. Такі маленькі радощі і є наше життя. І хай у наступному році їх буде як можливо найбільше.

Незважаючи на певні складнощі, в наших селах за минулий рік зроблено чимало для того, щоб всім односельчанам жилося ще зручніше та затишніше. Цим всі ми завдячуємо нашим трудівникам. Тож висловлюємо щиру подяку вам, працівники полів та ферм, робітники, підприємці, вчителі, медики, працівники культури будівельники – усім, хто своєю працею і розумом долучається до добробуту в наших селах. Слова особливої вдячності нашим шановним пенсіонерам, ветеранам праці, які і сьогодні своїм добрим словом, мудрістю і досвідом допомагають розбудовувати наш рідний дім. Разом ми здатні творити дива. Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

Від щирого серця, з теплом і любов’ю бажаємо вам, щоб разом з Різдвяними святами у Новому 2017 Році у ваші оселі завітали здоров’я, щастя, любов, достаток та благополуччя. Нехай в Новому Році здійсняться всі ваші мрії та добрі наміри. Бажаємо довголіття для батьків та доброї долі для дітей. Коли на небі зійде перша зірка, нехай ваш Святий Вечір розпочнеться в тісному та теплому колі родини! Хай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки. Нехай завжди і всюди благословляє наші помисли, слова і діла, зміцнює нашу мудрість, силу і віру, вказує шлях довіри, взаємоповаги і правди, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного села.

Тож хай сіється в Новому році любов, добро, злагода, достаток та мир. Смачної вам Куті та Веселої Коляди!

З повагою, депутат районної ради – Сергій Вахнюк,
сільський голова – Світлана Барановська,
голова СФГ “Віктор” –
Віктор Барановський.

Міцного вам здоров’я, вагомих здобутків у всіх справах і починаннях, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові у душах та серцях, тепла і світла в кожну оселю.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ