Додому НОВИНИ Влада і громада Дорога, яка не ремонтувалась роками…

Дорога, яка не ремонтувалась роками…

210
ПОДІЛИТИСЬ

До народного депутата Богдана Кицака від початку його каденції звертаються люди, які втомились їздити по практично аварійній дорозі з Андрушівки до Бердичева.

І ось нарешті, завдяки злагодженій співпраці з головою Житомирської ОДА Віталієм Бунечко та головою Житомирської обласної ради Володимиром Федоренко народний обранець посприяв виділенню фінансування на ремонт дороги Андрушівка-Червоне-Закутинці Бердичівського району. Саме ця дорога зв’язує Андрушівську, Червоненську, Семенівську та Бердичівську громади.

Ремонт «Дороги чотирьох громад» (так її називають мешканці району) дасть можливість реалізувати безпечний під’їзд школярів до опорних шкіл, а жителів громад до медичних амбулаторій, рятувальних служб – до тих, хто цього потребує. Зараз, щоб доїхати з Андрушівки до Бердичева, потрібно витратити більше однієї години, але після ремонту цей час скоротиться вдвічі.

Ремонт дороги триватиме 2 роки, що пов’язано з обмеженістю фінансових ресурсів у цей складний для країни ко-відний період. Відремонтовано буде найбільш складну ділянку протяжністю 8 кілометрів, яка проходить через села Закутинці та Красівку.
Отже, після капітального ремонту всі зможуть швидко та комфортно їздити з громади в громаду.

Пресслужба народного депутата Богдана КИЦАКА.