Додому ІНФОРМАЦІЯ Дохід від репетиторських послуг необхідно задекларувати

Дохід від репетиторських послуг необхідно задекларувати

319
ПОДІЛИТИСЬ

Репетитори, які не зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності, але надавали в минулому році репетиторські послуги громадянам, повинні задекларувати свої доходи.

Зазначеним громадянам необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року, а також нарахувати і сплатити до місцевого бюджету податок на доходи фізичних осіб з отриманих таких доходів за ставкою 15%. Якщо сума доходу перевищує в календарному місяці десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року (у 2015 році – 13780грн.( 1378×10)) до суми такого перевищення застосовується ставка 20 відсотків.

Декларацію можна подати особисто платником або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису у порядку, визначеному законодавством.

Декларації подаються до державної податкової інспекції за місцем податкової адреси платника. Граничний термін подання декларації – 2 травня 2016 року.

 

Отримати консультацію щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи можна в Бердичівській об’єднаній державній податковій інспекції в кабінеті №6 та в залі №3 Центру обслуговування платників. Телефонувати: 2-40-28, 2-15-42.

Бердичівська ОДПІ