Додому НОВИНИ Влада і громада До Бердичева завітали мери Житомира та Дніпра

До Бердичева завітали мери Житомира та Дніпра

136
ПОДІЛИТИСЬ

Розвиток підприємництва має бути пріоритетом для будь-якої влади, адже саме підприємці є основними наповнювачами місцевих бюджетів. Цю думку просували мери двох обласних центрів Сергій Сухомлин та Борис Філатов, які цього вівторка завітали до Бердичева.

Представляючи політичну силу «Пропозиція», вони разом із кандидатом на посаду голови об’єднаної громади Бердичева Сергієм Орлюком зустрілись із жителями та підприємцями міста на Центральному міському ринку.

Нині, як стверджують політики, мікробізнес стикнувся з серйозною проблемою: влада вводить РРО. Цим фактично взяла курс на ліквідацію спрощеної системи оподаткування та знищення дрібного і середнього бізнесу. Під час зустрічі з людьми вони заявили про підтримку всеукраїнського руху SAVE ФОП та запевнили підприємців, що будуть спільно з ними захищати право кожного на працю. Якщо влада не почує людей, заявили діючі мери та кандидат, що наступною фазою боротьби стане всеукраїнський протест підприємців під Офісом Президента України.
Як вказує Сергій Орлюк на своїй сторінці у Фейсбук, «Захист підприємців – надійних інвесторів та роботодавців, для мене є принциповою позицією. Знищення дрібного і середнього бізнесу несе в собі загрозу недофінансування та знищення місцевого самоврядування. Адже більшість потужних корпорацій зареєстровані у інших великих містах, куди й сплачують свої податки. Завдання міської влади боротися за кожне робоче місце, а особливо за людей, які нічого не просять у влади, окрім не заважати їм працювати. Право підприємців на працю треба відстояти».