До ваших послуг, мисливці!

До ваших послуг, мисливці!

514
ПОДІЛИТИСЬ

Мисливський магазин “Сокіл” повідомляє, що на даний час вже підготовлено мисливську зброю на качку, на яку незабаром буде відкрито полювання.

В першу чергу коротко хочемо нагадати правила полювання на качок в осінній сезон, адже це, мабуть, найпоширеніше полювання жителів Бердичівщини. Основні об’єкти полювання – чирки та крижневі качки. Вони невимогливі у виборі житла, зустрічаються і в очеретяних чагарниках і на просторах заплавних озер, а то і в закруті крихітного струмка або на лісових, деколи пересихаючих, болотинках.

Існують різні способи полювання на цю дичину. Стрільба на ранішніх і вечірніх перельотах, мабуть, найбільш масова і доступна навіть для початкуючого любителя полювання. У передсвітанкових сутінках і на вечірній зорі одиночні птиці, що піднялися на крило виводки і що згрупувалися перед відльотом на південь зграї облітають рідні водоймища, вибираючи затишні місця для годування і відпочинку. Повітряні дороги качиних зграй, як правило, пролягають уздовж заплави, ланцюжка озер або болотинок, по кромці чагарників очерету, рогозу або іншої надводної рослинності. Крім того, в місцях перебування птиць на воді залишаються пір’я і пух.

Зайнявши місце, мисливець перш за все повинен поклопотатися про маскування. Качки досить чутливі птиці. Правда, у сутінках вони гірше помічають небезпеку. Але в такий час і точна стрілянина вже стає важчою.

Кращий час для полювання на перельотах – ранні сутінки. Аби замаскуватися, досить буває забратися в кущ або стати в рогозу. Якщо полюють із човна, його слід загнати в гущавину надводної рослинності або під запону прибережних чагарників.

Повідомляємо, що в магазині “Сокіл” є в наявності зброя різного калібру. Гладкоствольну зброю привозимо під замовлення, яке виконуємо протягом 10 днів, є тарілки для стендової стрільби та станки для їх запуску.

Ми співпрацюємо з українськими виробниками, а також з Іспанії та Італії, які виготовляють зброю та з Туреччиною, де виготовляються набої до зброї.

У великому асортименті нарізна травматична та гладкоствольна зброя.

Ми також приймаємо зброю на комісійну оцінку та продаж. Для цього потрібно мати дозвіл з поліції. Для купівлі травматичної та іншої зброї необхідно також взяти дозвіл у дозвільному відділі поліції.

Є також у продажі комісійна зброя, яку люди здають для реалізації, після якої наша комісія відраховує 15% від вартості проданої зброї.

Оцінка проводиться згідно стану, в якому вона знаходиться: деревина, ствол та все інше. Після експертної оцінки зброї є можливість реалізувати її у комісійних магазинах.
Є у широкому виборі туристичні аксесуари: триноги, казани, мангали, чохли для зброї, приманки для качок, голубів та інше.

Чекаємо вас у мисливському магазині “Сокіл”, м. Бердичів, вул. Козацька, 3.
Тел. 068 875 75 92, (04143) 5-42-25.

Підготував Віталій Безпалько.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ