Додому НОВИНИ Бізнес До ваших послуг, мисливці!

До ваших послуг, мисливці!

730
ПОДІЛИТИСЬ

Мисливський магазин “Сокіл” повідомляє, що на даний час вже підготовлено мисливську зброю на качку, на яку незабаром буде відкрито полювання.

В першу чергу коротко хочемо нагадати правила полювання на качок в осінній сезон, адже це, мабуть, найпоширеніше полювання жителів Бердичівщини. Основні об’єкти полювання – чирки та крижневі качки. Вони невимогливі у виборі житла, зустрічаються і в очеретяних чагарниках і на просторах заплавних озер, а то і в закруті крихітного струмка або на лісових, деколи пересихаючих, болотинках.

Існують різні способи полювання на цю дичину. Стрільба на ранішніх і вечірніх перельотах, мабуть, найбільш масова і доступна навіть для початкуючого любителя полювання. У передсвітанкових сутінках і на вечірній зорі одиночні птиці, що піднялися на крило виводки і що згрупувалися перед відльотом на південь зграї облітають рідні водоймища, вибираючи затишні місця для годування і відпочинку. Повітряні дороги качиних зграй, як правило, пролягають уздовж заплави, ланцюжка озер або болотинок, по кромці чагарників очерету, рогозу або іншої надводної рослинності. Крім того, в місцях перебування птиць на воді залишаються пір’я і пух.

Зайнявши місце, мисливець перш за все повинен поклопотатися про маскування. Качки досить чутливі птиці. Правда, у сутінках вони гірше помічають небезпеку. Але в такий час і точна стрілянина вже стає важчою.

Кращий час для полювання на перельотах – ранні сутінки. Аби замаскуватися, досить буває забратися в кущ або стати в рогозу. Якщо полюють із човна, його слід загнати в гущавину надводної рослинності або під запону прибережних чагарників.

Повідомляємо, що в магазині “Сокіл” є в наявності зброя різного калібру. Гладкоствольну зброю привозимо під замовлення, яке виконуємо протягом 10 днів, є тарілки для стендової стрільби та станки для їх запуску.

Ми співпрацюємо з українськими виробниками, а також з Іспанії та Італії, які виготовляють зброю та з Туреччиною, де виготовляються набої до зброї.

У великому асортименті нарізна травматична та гладкоствольна зброя.

Ми також приймаємо зброю на комісійну оцінку та продаж. Для цього потрібно мати дозвіл з поліції. Для купівлі травматичної та іншої зброї необхідно також взяти дозвіл у дозвільному відділі поліції.

Є також у продажі комісійна зброя, яку люди здають для реалізації, після якої наша комісія відраховує 15% від вартості проданої зброї.

Оцінка проводиться згідно стану, в якому вона знаходиться: деревина, ствол та все інше. Після експертної оцінки зброї є можливість реалізувати її у комісійних магазинах.
Є у широкому виборі туристичні аксесуари: триноги, казани, мангали, чохли для зброї, приманки для качок, голубів та інше.

Чекаємо вас у мисливському магазині “Сокіл”, м. Бердичів, вул. Козацька, 3.
Тел. 068 875 75 92, (04143) 5-42-25.

Підготував Віталій Безпалько.