До відома жителів міста Бердичева та Бердичівського району

До відома жителів міста Бердичева та Бердичівського району

161
0
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області інформує:

В зв’язку із набранням чинності Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсії” від 03.10.2017 №2148 -VIII у жовтні-листопаді цього року пенсіонери одержали підвищений розмір пенсії.
Зокрема, по місту Бердичеву та Бердичівському району в результаті проведення перерахунку середній розмір пенсії збільшився на 400-450 грн. Розмір підвищення пенсій розрахований індивідуально для кожного пенсіонера за матеріалами пенсійної справи відповідно до стажу та заробітної плати.

На виконання норм Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсії” від 03.10.2017 №2148-VIII по м. Бердичеву та Бердичівському району збільшено пенсії 27 тис. пенсіонерам, що становить 90% від загальної чисельності.

Після проведення індивідуально-масового перерахунку на підвищення пенсійних виплат додатково спрямовано 11,7 млн. грн., що становить 33 відсотки місячної потреби.

Пенсіонери, яким розмір доплати становить понад 140 грн., отримали пенсію в новому розмірі в жовтні поточного року. В разі, якщо сума доплати менша, ніж 140 грн., то виплата таких сум проведена в листопаді поточного року.

Адміністрація об’єднаного управління.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ