Додому НОВИНИ Медицина До дня захисту дітей в Бердичівській ЦМЛ

До дня захисту дітей в Бердичівській ЦМЛ

730
ПОДІЛИТИСЬ

На виконання листа ЖОДА від 20.05.2016 р. № 1462/02-2 з метою привернення уваги громадськості, батьків, влади до визначення прав людей і сприяння їх здійсненню організовано та проведено захід із залученням зацікавлених сторін: батьків, дітей, медичних працівників.

Свято дітей, які за станом свого здоров’я перебувають у лікарні, провели студенти медичного коледжу, старша сестра медична Стельмах І.В., завідуюча відділення Костюченко Р.М. Діткам дуже сподобались віршики та сценки студентів, які в цей час перебували на практиці у лікарні. Разом вони бавились різнокольоровими надувними кульками, а на завершення сфотографувались всі разом.

Незважаючи на свою щоденну зайнятість важливими справами, на свято завітали головний лікар Бабікова Л.М. та заступник головного лікаря з дитинства та акушерсько-гінекологічної допомоги Марченко О.В., тому що найважливіша справа – це створення умов для одужання дітей.

Це свято в день захисту дітей особливо підкреслило ту турботу і любов до маленьких пацієнтів у боротьбі за їх життя і щасливе, здорове майбутнє.

Лікар Шишмінцева Н.М.

IMG_20160601_113141_1