Додому НОВИНИ Влада і громада До Міжнародного дня інвалідів

До Міжнародного дня інвалідів

1779
ПОДІЛИТИСЬ

У перші дні першого зимового місяця усе цивілізоване людство вшановує людей з обмеженими можливостями, аби вкотре нагадати суспільству, що такі люди особливі і потребують всебічної уваги до себе. Цей день є доброю нагодою звірити, що вже зроблено, і що необхідно зробити для формування гідних умов життя даної категорії людей, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами.
З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів у Бердичівському районі відбувся комплекс заходів, у яких взяли участь керівництво району, органи місцевого самоврядування.

У актовій залі Бердичівського ТПО УТОС (“Українське товариство сліпих”) лунали слова вдячності і подяки членам і підопічним даного товариства. Народний депутат України О.В. Ревега надав матеріальну допомогу на потреби товариства, а перший заступник голови райдержадміністрації  Т.В. Наумчук вручила Грамоти Бердичівської районної державної адміністрації  та матеріальну допомогу найактивнішим членам УТОС.

SL747379_1

Так, 1 грудня, урочисте зібрання з нагоди Міжнародного дня інвалідів пройшло у приміщенні Бердичівського союзу інвалідів. Кращих з кращих його працівників відзначила керівник апарату райдержадміністрації Л.А. Котнюк, яка вручила Почесні Грамоти та грошові винагороди.

SL747376_1

Також без уваги не залишилися діти – інваліди району. Для них було сформована та передана благодійна допомога від постійного благодійника Петра Залізного.
Продовольчі набори людям з обмеженими можливостями розвезли голови сільських та селищної рад за дорученням керівництва району.

Висловлюємо найтепліші слова громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Зичимо міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту і витримки у всіх життєвих випробуваннях.

Прес-служба райдержадміністрації.