Додому ІНФОРМАЦІЯ До уваги внутрішньо переміщених осіб

До уваги внутрішньо переміщених осіб

333
ПОДІЛИТИСЬ

Одним із важливих напрямків політики держави в даний час є вирішення питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

Основними державними житловими програмами, що регулюють надання житла для внутрішньо переміщених осіб є:

  • – індивідуальне будівництво житла на селі “Власний дім”;
  • – “Доступне житло”;
  • – Порядок та умови надання субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.

Відповідно до програми індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”, кредит можна отримати на будівництво, придбання чи реконструкцію житла на пільгових умовах. Видається на період від 20 до 30 років. Все, що для цього потрібно – це проживати і працювати у сільській місцевості.

Щоб отримати пільговий кредит, необхідно подати заявку та документи до “Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512. Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06.

Також, державною спеціалізованою фінансовою установою Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву здійснюється реалізація державних житлових програм, а саме “Доступне житло”.

Документ передбачає додаткові можливості для сімей учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб вирішити проблему житла шляхом участі у програмі доступного житла, завдяки чому вони зможуть за допомогою держави придбати житло за механізмом “50 на 50” або отримати пільговий кредит під 7 відсотків річних для вирішення житлового питання.

За консультацією звертайтеся до Житомирського регіонального управління Держмолодьжитла за адресою: м. Житомир, вул. Леха Качинського, 12а.

Телефони: (0412) 42-25-12, 42-25-13.