Додому ІНФОРМАЦІЯ ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА ТА РАЙОНУ!

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА ТА РАЙОНУ!

489
ПОДІЛИТИСЬ

З метою покращення якості та оперативності обслуговування громадян, у Пенсійному фонді України працює веб-портал електронних послуг. Адреса веб-порталу: www.portal.pfu.gov.ua

Попередньо зареєструвавшись у базі даних веб-порталу, можна отримати інформацію щодо відомостей які подають страхувальники за застрахованих осіб, про суму заробітку, сплату роботодавцями єдиного внеску, відомості про спеціальний (пільговий) стаж. Пенсіонери зможуть регулярно  одержувати відомості щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, назву закону, згідно з яким призначено пенсію, тощо. На порталі знаходиться багато довідкової інформації: від текстів законодавчих актів до графіку прийому керівництва Пенсійного фонду й адреси управлінь ПФУ в областях. Кожен зареєстрований користувач зможе через портал домовитися про прийом у керівника чи відповідальних осіб в управлінні ПФУ й навіть звернутися за роз’ясненнями чи консультацією на які обов’язково в установлений законом термін надійде відповідь.

За додатковим роз’ясненням звертатись в Бердичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області у відділ адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів і захисту інформації №12, або за телефоном  2-01-09.

О.В. Моторна, начальник відділу адміністрування,
супроводження інформаційних систем,
електронних реєстрів і захисту інформації.