Додому ІНФОРМАЦІЯ До уваги керівників підприємств, установ, організацій, що скидають свої стічні води до...

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, що скидають свої стічні води до системи каналізації міста Бердичева!

587
ПОДІЛИТИСЬ

В зв’язку з прийняттям Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Бердичева в новій редакції, виконавчий комітет Бердичівської міської ради запрошує на нараду керівників підприємств, установ усіх форм власності, суб’єктів господарювання на яких поширюються вимоги даних Правил в частині необхідності встановлення ними локальних очисних споруд в тому числі і жировловлювачів.

Нарада відбудеться 24.09.2019 о 15.00 год. в актовій залі приміщення Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1.

З рішенням виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 25.06.2019 №190 “Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Бердичева в новій редакції” з додатками можна ознайомитися на офіційному порталі міста http://www.berdychiv.com.ua/ або за посиланням http://www.berdychiv.com.ua/rshennya/vikonavchiy-komtet/7062-perelk-rshen-vikonavchogo-komtetu-priynyatih-na-zasdann-25062019.html