До уваги керівників підприємств, установ, організацій, що скидають свої стічні води до...

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, що скидають свої стічні води до системи каналізації міста Бердичева!

498
ПОДІЛИТИСЬ

В зв’язку з прийняттям Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Бердичева в новій редакції, виконавчий комітет Бердичівської міської ради запрошує на нараду керівників підприємств, установ усіх форм власності, суб’єктів господарювання на яких поширюються вимоги даних Правил в частині необхідності встановлення ними локальних очисних споруд в тому числі і жировловлювачів.

Нарада відбудеться 24.09.2019 о 15.00 год. в актовій залі приміщення Бердичівської міської ради за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1.

З рішенням виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 25.06.2019 №190 “Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Бердичева в новій редакції” з додатками можна ознайомитися на офіційному порталі міста http://www.berdychiv.com.ua/ або за посиланням http://www.berdychiv.com.ua/rshennya/vikonavchiy-komtet/7062-perelk-rshen-vikonavchogo-komtetu-priynyatih-na-zasdann-25062019.html

БЕЗ КОМЕНТАРІВ