Додому ІНФОРМАЦІЯ До уваги перевізників (власників автобусів)!

До уваги перевізників (власників автобусів)!

624
ПОДІЛИТИСЬ

Гришковецька селищна рада як організатор оголошує про проведення 21 серпня 2018 року конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.
Умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що відбудеться 21 серпня 2018 року.

Ці Умови, розроблено відповідно до Закону України “Про автомобільний транспорт” (далі – Закон) та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (далі – Порядок).

Організатором конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що відбудеться 21 серпня 2018 року (далі – Конкурс) є Гришковецька селищна рада (далі – селищна рада)
Конкурс проводиться відповідно до Закону та Порядку.

На Конкурс виносяться визначені рішенням виконавчого комітету Гришковецької селищної ради від 27.06.2018 № 50 об’єкти Конкурсу. (Додаток 1)

Ці умови є обов’язковими до виконання перевізниками – претендентами, які прийматимуть участь у Конкурсі.

Перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування здійснюється відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

До уваги автомобільних перевізників!

Звернення з питань щодо умов до об’єкту Конкурсу, графіків руху автобусів на маршруті, пасажиромісткості транспортних засобів тощо приймаються працівниками селищної ради за телефоном: (04143) 6-33-35 (робочі дні з 08.00 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.).

Зразки документів для участі в Конкурсі надаються представникам автомобільних перевізників адресою: смт Гришківці, Бердичівський район, вул. Червоний промінь, 4 (робочі дні з 08.00 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.).

Дата проведення засідання конкурсного комітету – 21 серпня 2018 року. Початок роботи о 09 год.00 хв.

Реєстрація перевізників-претендентів, які приймають участь у Конкурсі, учасників проводиться з 09 год. 00 хв. 21 серпня 2018 року за адресою: смт Гришківці, Бердичівський район, вул. Червоний промінь, 4.

ВАЖЛИВО: Плата за участь у Конкурсі перевізниками-претендентами не вноситься.

Документи для участі в Конкурсі 21серпня 2018 року у закритому конверті з позначкою «№ 1» та заява у закритому конверті з позначкою «№ 2» приймаються в селищній раді за адресою: смт Гришківці, Бердичівський район, вул. Червоний промінь, 4 (робочі дні з 08.00 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв. (перерва з 12.00 год. до 13.00 год.) з 21 липня 2018 року по 06 серпня 2018 року включно.

На конвертах з позначками «№ 1» та «№ 2» зазначається дата конкурсу, об’єкт конкурсу та назва перевізника-претендента, який подає документи для участі у конкурсі.

Перелік та вимоги до документів, що подаються для участі у Конкурсі повинні відповідати вимогам Закону та Порядку.

Представлення інтересів перевізника-претендента на Конкурсі (окрім керівника) здійснюється за наявною завіреною належним чином довіреністю, наданої перевізником-претендентом.

Рішення про результати Конкурсу приймається конкурсним комітетом відповідно до вимог Закону та Порядку з урахуванням цих Умов.

Додатковими умовами участі у конкурсі на обслуговування пасажирських маршрутів для перевізників є:
– у разі перемоги у конкурсі на право здійснювати перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, обов’язковим є обладнання транспортних засобів, що працюють на селищних автобусних маршрутах загального користування, GPS-трекерами та відео реєстраторами (з відео та звуковим записом) для здійснення Організатором пасажирських перевезень контролю за дотриманням перевізниками графіків та схем руху маршрутів;
– забезпечення перевезення дітей до 8 років – безкоштовно, дітей шкільного віку для відвідування навчальних закладів та позашкільних закладів міста, за умови пред’явлення відповідних квитків із зазначеними у них годинами проходження навчання, за 50% вартості проїзду;
– забезпечувати перевезення пасажирів за тарифом, який не перевищуватиме встановлений граничний розмір.


Додаток № 1

до оголошення про проведення 21 серпня 2018 року
конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних
маршрутах загального користування

Перелік об’єктів, на які оголошується конкурс

№ п/п об’єкт конкурсу Назва маршруту (назва кінцевих зупинок) Номер маршруту Протяжність маршруту, км Кіл-ть оборотних рейсів Інтервал руху хв. Кількість графіків, од. Режим руху та періодичність виконання перевезень
Всього з них, враховуючи загальну пасажиромісткість транспорту, од.
  малої чи середньої місткості великої місткості
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. місто Бердичів, пл. Сєдлєцька – смт. Гришківці, вул. Житомирська. 1 1,4 15 5 5 5 звичайний, щоденно
2. місто Бердичів, пл. Сєдлєцька – смт. Гришківці, вул. Чкалова 15 4,2 18 4 2 2 звичайний, щоденно