Додому ІНФОРМАЦІЯ До уваги платників єдиного податку першої та другої груп!

До уваги платників єдиного податку першої та другої груп!

441
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівська ОДПІ повідомляє, що відповідно до рішення Бердичівської міської ради від 28.02.2017 №267 “Про внесення змін до рішення міської ради від 17.01.2015 №989 “Про сплату єдиного податку та акцизного податку” встановлені наступні ставки єдиного податку:

  • для платників першої групи – 10% розміру прожиткового мінімуму встановленого законом на 1 січня звітного року (160 грн.);
  • для платників другої групи – 10% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року (320 грн.).

Також повідомляємо, що відповідно до п. 293.7 ст. 293 Податкового кодексу України у разі здійснення платниками єдиного податку першої і другої груп господарської діяльності на територіях більше як однієї сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, застосовується максимальний розмір ставки єдиного податку, встановлений цією статтею для відповідної групи таких платників єдиного податку. Тобто для платників другої групи розмір єдиного податку буде становити – 20% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року ( 640 грн.).

Для отримання довідок звертайтесь за телефоном 2-40-28 (каб. № 6).

Бердичівська ОДПІ