Додому НОВИНИ Влада і громада До уваги споживачів та суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію харчових продуктів

До уваги споживачів та суб’єктів господарювання, що здійснюють реалізацію харчових продуктів

318
ПОДІЛИТИСЬ

Бердичівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє про факт наявності на ринку України підробленої продукції.

Зокрема, це рибні консерви торгової марки “Аквамарин” ТОВ “Інтерфлот”, виробництва ТОВ “Альфа-Етекс”, а саме:

  • “Сайра тихоокеанська натуральна”, 230 гр. (з ключем) дата виробництва 18.01.2019, 18.02.2019;
  • “Товстолоб обсмажений в томатному соусі”, 230 гр. дата виробництва 11.03.2019 року з кодом виробництва В05.

Згідно листа ТОВ “Альфа-Етекс” з 31.12.2018 підприємство припинило договірні відносини з ТОВ “Інтерфлот” щодо виробництва продукції з їх сировини та матеріалів. Відповідно рибні консерви ТМ “Аквамарин” з датами виробництва пізніше 31.12.2018, де зазначений код виробника В05, на потужностях ТОВ “Альфа-Етекс” не вироблялись та є фальсифікатом.

Вживання даних консервів у їжу може становити небезпеку для життя споживачів. Тому Бердичівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області звертається до керівників закладів, що здійснюють реалізацію харчових продуктів, провести ревізію рибних консервів та у випадку виявлення фальсифікату вилучити його з обігу та повідомити Бердичівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за телефоном 3-08-09.

Бердичівське районне управління
ГУ Держпродспоживслужби.