ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО!

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО!

131
0
ПОДІЛИТИСЬ

Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції охоплює всіх учасників АТО (працюючих, непрацюючих, безробітних, військовослужбовців, працівників усіх силових структур, тощо), яким встановлено статус учасника бойових дій, інваліда війни або учасника війни.

Надання послуг професійної адаптації здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, одноразово в порядку черговості.

Для отримання послуг професійної адаптації необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення виконкому Бердичівської міської ради за адресою: вул. Європейська, 83 (каб.№2) тел. 2-51-61 із відповідною заявою та документами (посвідчення учасника АТО; документ, що підтверджує безпосередню участь в АТО; індивідуальна програма реабілітації (для інвалідів війни); паспорт; іден. код).

Заходи із професійної адаптації спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і вмінь учасників АТО, як складова адаптація до життя у мирних умовах, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Управління праці та соціального захисту
населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ