Додому НОВИНИ Влада і громада До 26-ї артилерійської бригади прибув оперативний резерв

До 26-ї артилерійської бригади прибув оперативний резерв

584
ПОДІЛИТИСЬ

Шостого вересня до 26 артилерійської бригади прибув оперативний резерв першої черги, для щорічної планової професійної перепідготовки. Всі ми, на власному досвіді знаємо, що довготривала перерва у будь-якій діяльності призводить до втрати навичок, які потрібно потім відновлювати.

Метою зборів є засвоєння військовослужбовцями нового та вдосконалення вже отриманого раніше досвіду. До програми занять будуть входити як основні (вогнева, тактична, та медична підготовка), так і особливі для кожної військової спеціальності дисципліни.

До зустрічі резервістів готовилися заздалегідь, ще з літа, тому цей процес проходив швидко та організовано. Кожна служба працювала бездоганно. Люди, які почали прибувати з п’яти ранку, в очікуванні обіду мали змогу перекусити бутербродами з чаєм,

Поки тривало оформлення новоприбулих по підрозділам, чоловіки ознайомлювались з інформаційними матеріалами по контракту та резерву, переглянути відеоматеріали по життєдіяльності бригади тощо.

Прибули чоловіки, які нещодавно боронили суверенність України і з оптимізмом дивляться у майбутнє своєї країни, а також знають для чого вони знову поповнили лави рідної артилерійської бригади.

День по розміщенню оперативного резерву закінчився у клубі частини: командування бригади зустрілося з новим поповненням, де ознайомило чоловіків з метою та програмою зборів, точним терміном їх перебування на службі, надало відповіді на питання, які виникали під час бесіди.

Так як до підрозділів прибули воїни, які вже проходили службу в бригаді то, звичайно, згадалися ті нелегкі для України дні, коли разом боронили рідну землю.

Наступного дня резервістів зустрічали у польовому таборі. З цієї нагоди відбувся урочистий мітинг.

Полум’яною виявилась промова капітана Зіновія Кутня, який був присутній на Майдані у вирішальні дні Революції Гідності і прийняв для себе рішення захищати її у лавах 26 артилерійської бригади.

– У мене був власний бізнес, який я залишив, щоб боронити незалежність власної Батьківщини. І закликаю брати за приклад мій вчинок тим, кому не байдужа доля України! – закликав чоловік товаришів по службі.

Військовий капелан бригади Євгеній Шимченко окропив свяченою водою весь особовий склад, який перебуває на навчанні. Новоприбулі воїни отримали особисту стрілецьку зброю, прийняли озброєння, пройшли технічний інструктаж, згадали основи тактичної медицини, правила безпеки та багато іншого.