Додому НОВИНИ Влада і громада До 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

До 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

943
ПОДІЛИТИСЬ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА І РАЙОНУ!

26 квітня стало чорною датою не лише для українського народу, а й для всього людства. Вже 32-й рік поспіль у ці весняні дні лунають тривожні дзвони Чорнобиля…

Схиляємо голови перед мужністю і героїзмом наших земляків, які зробили все можливе, щоб захистити світ.

Честь і слава вам, шановні ліквідатори! Зичимо всім учасникам ліквідації та постраждалим від наслідків аварії на ЧАЕС здоров’я, довгих років життя!

Василь МАЗУР,
міський голова,

Людмила ДИМИДЮК,
заступник голови РДА,

Софія ТОМАШЕВСЬКА,
голова районної ради.


32 роки тому, коли 26 квітня 1986 року буяла квітуча, напоєна запахами землі і нового життя весна, ніхто не здогадувався, що ця дата назавжди буде вписана чорними літерами в історію нашого народу і людства…

Ми маємо завжди пам’ятати цей жорстокий урок природи, пам’ятати подвиг людей, які ціною свого життя рятували не тільки Україну, а й увесь світ.

Низький уклін їм і велика подяка за те, що ціною власного здоров’я стали надійним щитом від страшної загрози, адже викинувши у повітря смертельно небезпечні радіоактивні речовини трагедія назавжди змінила долі людей та перетворила колись родючі землі в забруднені території.

Здоров’я вам, шановні ліквідатори, миру вам і вашим родинам!

В.Пономарчук, голова міської організації ВО “Батьківщина”.


Чорнобильська трагедія – це сумний урок для людства, адже Чорнобиль вписаний в історію нашого народу і всього людства, про це невеличке містечко тепер знає весь світ.

В цей день – день 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС давайте всі разом запалимо свічки і схилимо голови перед світлою пам’яттю героїв, які захистили не тільки український народ, але й весь світ від смертельної небезпеки.

Районна організація Аграрної партії України.


Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам’яті!

Минає рік за роком після найстрашнішої в світовій історії техногенної катастрофи, а в серцях людей досі звучить відлуння тих трагічних подій. Ми не маємо права забувати про самопожертву героїв, які пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.

Подвиг людей, котрі ціною свого здоров’я та життя приборкали атомну стихію на Чорнобильській АЕС, вічно буде жити в нашій пам’яті. Низькій уклін і велика подяка за те, що ціною власного здоров’я стали надійним щитом не тільки українському народові, але і всьому світу. Миру Вам і Вашим родинам!

Семенівський сільський голова Наталія Семенюк.