Додому НОВИНИ Влада і громада Дружній візит керівництва Бердичівського району на Дні Волова у Республіці Польща

Дружній візит керівництва Бердичівського району на Дні Волова у Республіці Польща

598
ПОДІЛИТИСЬ

З 23 по 26 червня 2016 року, на запрошення старости Воловського повіту Мацея Неймана, офіційна делегація керівництва району та працівників районного відділу культури і туризму відвідали дружній Воловський повіт Нижньосілезького воєводства Польщі.

До складу делегації увійшли голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський, голова районної ради М.Ю. Самчик, перший заступник голови райдержадміністрації Т.В. Наумчук, начальник відділу культури і туризму Л.П. Кобилінський, артисти районного центру культури і дозвілля Ю.Д. Данчук, Р.В. Романович.

Під час офіційних зустрічей з представниками Воловського повіту голова райдержадміністрації Е.Є. Томашевський презентував Бердичівський район. За тим, обговорювалися питання подальшої співпраці та реалізації планів у сфері освіти, культури, економіки, підприємництва, сільського господарства.

10_djfhgjdhfgДелегація з України побувала на святі, що затверджувало офіційне відкриття Днів Волова. Працівники культури брали участь у концертній програмі свята, показали мистецький рівень у піснях, виконували пісенні композиції двома мовами. Таланти України, а зокрема Бердичівського району, так сподобалися іноземцям, що вони надали нашим артистам почесну місію відкриття Міжнародного пісенного фестивалю, де були представлені учасники з України, Польщі, Литви, Ізраїлю, Індії, Туреччини, Росії та Китаю.

Також представники делегації мали змогу відвідати повітовий Центр освіти та психолого-педагогічної допомоги. До їх уваги був представлений досвід роботи з надання корекційної допомоги дітям з обмеженими функціональними можливостями, матеріально-технічна база та структура діяльності закладу.

Прес-служба райдержадміністрації

66666_dfjgj 8_dkjfhgkjdfhg 7_djfhgkjhd