Додому НОВИНИ Думка поетеси

Думка поетеси

591
ПОДІЛИТИСЬ

Дитячий навчальний заклад №16 “Ялинка” в освітянському просторі міста Бердичева відіграє значну роль у формуванні Особистості дитини, спрямовує зусилля на гармонійний, всебічний розвиток, навчання і виховання  дошкільнят.

Зустріч з творчим колективом закладу на чолі з Бойко Н.П. вкотре переконала, що в дитсадку, який розташувався майже в самому серці міста, працюють талановиті, залюблені у свою справу і у дітей люди, які прагнуть формувати у своїх вихованців ціннісне ставлення до рідної землі, навколишнього світу, до себе.

Вражає розвивальний простір закладу: кожен куточок естетично оформлений, продуманий до дрібниць, містить інтелектуальний та емоційний зміст. В закладі все виховує: інтер’єр рекреацій, груп, музей, наочність, ігрові майданчики, все пронизане турботою про тих, хто щоранку поспішає у дитсадок.

Спасибі тобі, “Ялинко”, за те, що твориш неповторну ауру добра, любові, віри, надії, підтримки, даруєш серед непростих буднів свято для малят, що ростиш, плекаєш майбутнє Бердичева, України. Дарую тобі вірш-комплімент, у якому влучні епітети розкажуть про тебе поетичною мовою.

Дитсадок “Ялинка”

Ошатний і чудовий,
Прекрасний, неповторний,
Мудрий, зріло-новий,
Усміхнений, мажорний.
Приємний і старанний,
Гостинний, щедрий, чистий,
Ясний, багатогранний,
Святково-урочистий.
Сумлінний, креативний,
Натхненний, працьовитий,
Духовний і активний,
Стійкий, талановитий,
Престижний, знаний в місті,
Всепереможний, щирий,
Змістовний, гарновісний,
Улюблений, щасливий!

Заступник директора з навчально-виховної роботи НВК №10,
вчитель-методист Мариняк Н.В.