Додому НОВИНИ Медицина Дякую тобі, Юліє!

Дякую тобі, Юліє!

249
ПОДІЛИТИСЬ

Якщо театр за Станіславським починається з вішалки, і вже тільки згодом глядач потрапляє у тенета мистецтва, то в міській поліклініці процес лікування того, хто прагне одужання, починається з реєстратури.

Нещодавно я зустрівся з проявом ввічливості, тактовності й милосердя з боку медичної сестри Михайлів Юлії, яка працює в реєстратурі міської поліклініки. Робочий день Юлії мав розпочатися лише за пів години, і вона, прийшовши раніше, готувала своє робоче місце, проте без вагань відгукнулася на моє прохання, відклала свої справи, допомогла у вирішенні мого питання. Нібито дрібниця, але з таких дрібниць складається враження про роботу всієї установи.

Нині медичні працівники знаходяться на передньому плані боротьби з пандемією, вони найчастіше контактують з інфікованими covid-19, і тому часто самі стають жертвами цієї хвороби, щоденно ризикують своїм життям та здоров’ям рідних.
Хочу висловити вдячність і глибоку повагу нашим бердичівським лікарям за їхню невтомну працю, професіоналізм, вірність та відданість справі. Висловлюю щиру подяку своєму сімейному лікарю Дзюбі Людмилі Миколаївні, лікарям кардіологічного, хірургічного, реанімаційного та інших відділень за ту жертовну справу, яку вони роблять щодня. Респект Наталії Іванівні Гаврильчук, яка, лікуючись у стаціонарі від короновірусної інфекції, надавала медичну професійну допомогу пацієнтові поруч у палаті.

Згадую часто лікарів від Бога Ропало Сергія Борисовича та Кононка Олександра Петровича, яких, на превеликий жаль, забрав covid-19. Сергій Борисович до останнього дня хвилювався не про перебіг захворювання у себе, не про своє життя – він тривожився за пацієнтку, яка лежала у сусідній палаті, і просив їй допомогти. Такі людські вчинки на межі героїзму.

Хотів написати тільки фразу «Дякую тобі, Юліє!», а вийшло значно більше, тому що прикладів самовіддачі та самопожертви лікарів безліч.

Далеко не все ідеально в нашій медичній галузі, але сьогодні я кажу «Дякую» нашим лікарям, медичним сестрам, молодшому медичному персоналу, які допомагають хворим, вселяють в них надію і віру в одужання, і прошу вас це зробити.

Моє «Дякую» тим медпрацівникам, які, перехворівши, повернулися назад у бердичівські медичні установи та залишилися вірні клятві Гіппократа.

Василь ТОЛОЧКО.