Додому НОВИНИ Медицина Дякуємо за допомогу

Дякуємо за допомогу

643
ПОДІЛИТИСЬ

Кожна галузь виконує  свої функції, і старається робити все так, щоб бердичівляни були задоволенні наданими послугами.

Медики турбуються про збереження життя та поліпшення здоров’я населення міста. Для цього в лікарні проводиться комплекс лікувально-профілактичних та реабілітаційних заходів.

Щорічно покращується матеріально-технічна база лікарні. Попри фінансові труднощі проводяться капітальні та поточні ремонти в структурних підрозділах лікарні.

Але ж всі розуміємо, що без підтримки міської влади і особисто міського голови Василя Костянтиновича Мазура, підприємців міста та й небайдужих людей непросто утримувати заклад.

Адміністрація лікарні, колективи міської поліклініки, очного відділення та пацієнти вдячні Василю Костянтиновичу за придбання лінолеуму у відділення, а Леону Романовичу за надану допомогу в проведенні ремонтних робіт. Сьогодні і зал міської поліклініки має сучасний вигляд завдяки нашим підприємцям, депутатам міської ради, які допомогли з проведенням ремонту. А завдяки коштам, виділених міським головою придбано 100 офісних стільців. Для створення комфортних умов керівництво Укрсиббанку подарували кондиціонер для міської поліклініки.

Дякуємо за турботу і надану допомогу!

Колектив міської лікарні.