Додому НОВИНИ Медицина Дякуємо за допомогу!

Дякуємо за допомогу!

897
ПОДІЛИТИСЬ

В умовах реформування медичної галузі, створення центрів ПМСД медичний простір в м. Бердичеві залишається функціонально нероз’єднаним і єдиним. Особливо це стосується сфери надання медичної допомоги дитячому населенню міста. Послідовність і наступність в роботі лікарів первинної ланки і лікарів стаціонарних відділень створює умови для того, щоб не ділити пацієнтів на своїх і чужих.

І тому при отриманні благодійної допомоги від ОБФ “Хлібний дім” дитяче харчування отримали діти, які перебували на лікуванні в дитячому відділенні ЦМЛ і діти з педіатричних дільниць. Ми хочемо виразити велику подяку нашим друзям з великим і добрим серцем – обласному благодійному фонду “Хлібний дім” і особливо його директору Маргулісу Аркадію Нухімовичу за багаторічну благодійну допомогу Бердичівській ЦМЛ. Малеча міста вдячна за неодноразове отримання різних видів дитячого харчування, адміністрація лікарні щиро дякує за перев’язувальний матеріал, ковдри і постільну білизну.

Особливі слова вдячності від колективу реанімаційного відділення за надані ліжка з великими функціональними можливостями, які значно покращують догляд за важкохворими пацієнтами. В нинішніх умовах благодійна місія фонду поширилась і на допомогу військовим, зокрема 95-й аеромобільній бригаді.

Ще раз дякуємо і нехай Бог благословляє всі ваші добрі справи.

О. Марченко,
заступник головного лікаря Бердичівської ЦМЛ.