Додому Вітання Дякуємо!

Дякуємо!

1069
ПОДІЛИТИСЬ

Керівництво та колектив Бердичівської районної державної адміністрації висловлює щиру вдячність народному депутату України Ревезі Олександру Васильовичу за надану благодійну допомогу у реалізації заходів щодо організації поїздки дітей Бердичівського району до м. Карпач Республіки Польща, а також прийому делегації дітей та вчителів з Нижньої Сілезії в Бердичівському районі.

Щира вдячність керівництву ТОВ “Бердичівське АТП-11837” за надану оперативну, високопрофесійну допомогу у здійсненні ремонтних робіт автобусу польської делегації.

Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту і миру. Нехай зроблене вами добро повертає до вас сторицею!


 

Керівництво та колектив Бердичівської районної державної адміністрації висловлює щиру вдячність голові Ради приватних сільськогосподарських підприємств Бердичівського району Ірині Миколаївні Унгурян, ТОВ “Красівське”, ФГ “Небодар”, ПП “Гвоздава”, ПП “Райгородецьке”, ФГ “Пролісок Агро”, “Агро Райгородок”, “Андріяшівка Агро”, ТОВ “Нормагро”, ТОВ “Кольза”, ТОВ “Агроінвестконтакт”, ПП “Надія”, ТОВ “Агро Соя М”, ПП “Троянівське”, СФГ “Полісся”, ТОВ “Павлюк”, ФГ “Віктор”, ФГ “Сергій С”, ТОВ “Спіко”, ВАТ “Бердичівський пивоварний завод”, художнику Володимиру Татаринцеву за надану благодійну допомогу для уможливлення поїздки дітей з Бердичівського району на відпочинок до м. Карпач (Республіка Польща).

Щира вдячність Петру Миколайовичу Залізному – Президенту і засновнику дитячого закладу відпочинку “Відкрите серце” (с. Озадівка, Бердичівського району) за надану можливість у організації розміщення і перебування польської делегації дітей та вчителів з Нижньої Сілезії в Бердичівському районі.

Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, Божого благословення, розвитку і процвітання.


 

Андріяшівська сільська рада висловлює подяку за надану матеріальну допомогу в проведенні свята Івана Купала народному депутату України Олександру Ревезі, його помічнику Софії Томашевській, директору ТОВ “Хмільницький маслозавод” (Молочний візит), керівнику ТОВ “Щедра нива” В.Л. Шлейко, директору ПП “Молоко Полісся” О.С. Лауш, керівнику магазину-кафе “Оленка” Р.М. Базилевській.


 

Слободищенська сільська рада щиро дякує за допомогу у відновленні місцевої пожежної охорони народному депутату України Олександру Васильовичу Ревезі, за суттєву підтримку голові районної ради Максиму Юрійовичу Самчику, депутатам районної ради Шевчуку Олегу Антоновичу, Мкртчяну Габріелу Карленовичу та Любченку Василю Васильовичу, голові ТОВ “УрожайАгроТрейд” с. Скаківка Олянюку Віктору Андрійовичу за вирішення важливих питань з пожежним автомобілем. За шефство та навчання начальнику Бердичівського міськрайонного відділу ДСНС України Шевчуку Ігорю Володимировичу, місцевим підприємцям Довгалюку Миколі Віталійовичу та Прокопенку Олексію Андрійовичу за допомогу у ремонті приміщення пождепо. Дякуємо вам за підтримку і небайдуже ставлення до важливих проблем. Від усієї душі бажаємо вам міцного здоров’я, благополуччя та успіхів.